×

Brīvrunu batls

ŠTUKA PAR BAZARU 2021 UZVARĒTĀJS - ABRA

Štuka par bazaru

Ghetto Games

14. augusts, 14:41

Ar uzkarsētām emocijām un vēl karstākām rīmēm ir noticis  Brīvrunu batls “Štuka par bazaru” 2021. Apsveicam Idus Abru ar izcīnītu galveno balvu 1000,-EUR!

Šis jau bija desmitais brīvrunu batls, kas noticis Grīziņkalnā, taču šogad 8 dalībnieki pārsteidza skatītājus, žūriju un pasākuma vadītājus - Renāru Zeltiņu un Antonu Semeņaku ar asprātīgām rīmēm, vārdu atskaņām, atbilstošu flovu, bagātīgu vārdu krājumu, bet pats galvenais - talantu! Visi 8 dalībnieki jau no pirmā uzdevuma demonstrēja ļoti augstu līmeni un paredzēt, kurš netiks nākamājā kārtā, bija neiespējami. 

 

Renārs Zeltiņš par šī gada batlu savā instagram kontā raksta: “Neticami, bet tas bija labākais batls ever. Esmu vadījis gandrīz visus frīstailus šo gadu laikā un šķita, ka ir grūti likt man brīnīties vēl vairāk. Ir sasniegts kosmiski utopisks līmenis, kurā šķiet, ka tas, ko redzi un dzirdi ir virtuāla hologramma.”

 

Apsveicam Idus Abru ar trešo uzvaru un iegūto uzvarētāja titulu Brīvrunu batlā “Štuka par bazaru”. Noteikti jāpiemin 2.vietas ieguvējs, kas tikai pāris punktu attālumā bija no Abras - jaunais talants Wiesulis (Bruno Jānis Skrastiņš). Jāizceļ arī pārējie dalībnieki, kas ar savu sniegumu pierādīja, ka brīvrunu repam ir nākotne Latvijā, - Burlax, Zirnis, E.V., Sniegs, Trippy Marks un TeniSwami. Aplausi Jums! 

 

Paldies lieliskajai žūrijai-  Arstarulsmirus, Skutelim un Ozolam. 

 

Un protams liels paldies visiem skatītājiem, kas ieradās.

 

Tiekamies jau nākamajos pasākumos Grīziņkalnā. Vasara vēl nav beigusies! 

Seko līdzi Ghetto Games sociālajiem tīkliem un uzzini jaunumus pirmais.