×

Ghetto Fight

24. augustā Rīgā notiks “Ghetto Fight” pirmais profesionālais turnīrs

Ghetto Fight

Renārs Buivids

30. jūlijs, 2019, 10:17

“Ghetto Games” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 24. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notiks “Ghetto Fight” vēsturē desmitais pasākums. Latvijas labākie būra cīņu meistari sacentīsies ar sportistiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Moldovas, Rumānijas, Ukrainas un Uzbekistānas.

“Ghetto Fight” vēsturē šis būs vienlaicīgi gan desmitais turnīrs, gan pirmās profesionālās sacensības. Dalībnieku pulkā būs smagsvars Oļegs Jemeļjanos, “Team Fight” pasaules čempions Rihards Bigis, MMA (Jauktās cīņu mākslas) Latvijas čempioni Didzis Verbickis un Armands Tīlēns, slavenais kikbokseris Jānis Ziediņš, kā arī “Ghetto Fight” zvaignes Pavels Baženovs, Arzu Džafarovs un Aleksandrs Krasņakovs. Viena no vakara galvenajām cīņām piedalīsies pieredzējušais džudo meistars Aigars Milenbergs un daugavpilietis Valerijs Tušinovs. Īpašās supersmagsvaru cīņas dalībnieku kopīgais svars sasniedz 400 kilogramus – Nikolajs Miheļs (170 kg) spēkosies ar Igoru Kišņakovu (230 kg).

“Ghetto Fight X” programma sāksies piektdien, 23. augustā Grīziņkalna parka teritorijā izveidotajā trenažieru zālē. Plkst. 19:00 ieplānota sportistu svēršanās un preses konference. 24. augusta ieeja sacensību norises vieta ieplānota no plkst. 14:00,bet pirmās cīņas sākums noteikts plkst. 16:00.

Mediju akreditācijas process atvērts un turpināsies līdz pat 19. augustam. Pieteikums jāaizpilda https://forms.gle/vvzeAjbTFRku825T9. Sacensību dienā uz vietas akreditācija netiks pieņemta. Reģistrētie žurnālisti akreditācijas kartes varēs saņemt pirms 23. augustā notiekošās preses konferences.

Šis būs pirmais “Ghetto Fight” pasākums, kurā skatītājiem noteikta ieejas maksa. Biļešu cenas tribīnēs būs no pieciem līdz desmit eiro, bet VIP galdiņa komplekts potenciālajiem apmeklētājiem izmaksās 140 eiro, saņemot ne tikai labākās vietas cīņu vērošanai, bet arī ēdienus un bezalkoholiskos dzērienus. Biļetes būs iespējams iegādāties www.ekase.lv un kā arī tirdzniecības centra "Spice" info centrā, Liepājas "Lielajā Dzintarā" un Latgales vēstniecībā "GORS" Rēzeknē.

Ikviens “Ghetto Fight” skatītājs un dalībnieks pasākuma norises laikā ēdināšanas zonā varēs nopirkt ēdienu pēc savas gaumes, sākot no šašlikiem, kebabiem, burgeriem un beidzot ar smūtijiem. Izklaides zonā būs atrakcijas gan pieaugušajiem, gan bērniem, tiekot pie iespējas izmēģināt savu meistarību un spēku “Foot Darts”, “Pannas” laukumā, kā arī sitiena spēka mērīšanas ierīce. Veikalu zonā būs laba iespēja nopirkt produkciju no “Ghetto Games” un “Ghetto Fight” kolekcijām, gan cīņu sporta inventāru.

“Ghetto Fight” Latvijas spilgtākie pārstāvji

Oļegs Jemļjanovs. Latvijas smagsvars, kurš startējis lielos starptautiskos turnīros Krievijā un citur Eiropā. Baltijas un Latvijas čempions MMA disciplīnā. Pasaules un Eiropas čempions pankrationā junioriem. Publika viņu iemīlējusi par nokautiem gan būra formātā, gan ringā.

Rihards Bigis. Latvijas izlases kapteinis cīņās pieci pret pieci. Eiropas čempions pankrationā. Viens no pašiem agresīvākajiem un skarbākajiem “Ghetto Fight” cīkstoņiem.

Pavels Baženovs. “Ghetto atlēts”. Eiropas čempions pankrationā amatieriem. “Ghetto Fight” vērtīgākā cīkstoņa balvas ieguvējs. Nekad nav zaudējis Grīziņkalnā.

Jānis Ziediņš. Viens no populārākajiem Latvijas cīkstoņiem. Kļuvis atpazīstams pēc dalības sacensībās “Arēnā Rīga”. Pieprasīts fitnesa treneris.

Armands Tīlens. Valmieras monstrs. Latvijas čempions MMA disciplīnā profesionāļiem.

Didzis Verbickis. Pats kautrīgākais Latvijas cīkstonis. Tajā pašā laikā viens no titulētākajiem. Pasaules kausa ieguvējs pankrationā.

Aleksandrs Krasņakovs. “Ghetto Fight” audzēknis, kurš pēc piecu uzvaru sērijas ir nokļuvis līdz titulcīņai, kur tiksies ar Moldovas pārstāvi.

Arzu Džafarovs. “Ghetto Fight” viens no spilgtākajiem cīkstoņiem. Publikas mīlulis.

Artūrs Leisāns. Jauns un perspektīvs cīkstonis no Jūrmalas, kurš jau paspējis piedalīties daudzās cīņās.