×

Ghetto Fight

Pusaudžus aicina uz intelektuāli-sportisku projektu Ghetto Fighter

Ghetto Fight

13. septembris, 2018, 16:33

Ghetto Fight aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 18 gadiem piedalīties atlasē projektam "Ghetto Fighter", kuras ietvaros viņiem tiks piedāvāta iespēja attīstīties gan fiziski, gan intelektuāli. Astoņiem jauniešiem, kuri izturēs šo atlasi, būs iespēja nodarboties ar cīņu sportu, piedalīties intelekta attīstības veicinošos pasākumos un iegūt dažādas citas iemaņas Manvela Isadžjanjana vadībā.

Projektā var piedalīties pusaudži bez iepriekšējas pieredzes cīņu sporta veidos, vai arī tie, kuri savā dzīvē ir aizvadījuši ne vairāk par trim cīņām. Projekta ietvaros jauniešus sagaidīs pasākumi dažādās jomās: izdzīvošana ekstrēmos apstākļos, tikšanās ar sabiedrībā zināmām personībām, kuras dalīsies ar savas dzīves pieredzi un iemaņām, meistarklases, un, protams, pankrationa nodarbības. 

Ghetto Fighter autors, Ghetto Fight vadītājs Manvels Isadžanjans stāsta, ka ideja realizēt šo projektu, kura ietvaros dalībnieki attīstītu gan ķermeņi, gan prātu, lolojis jau sen. 

„Es vienmēr saku, ka muļķus nedrīkst mācīt kauties. Ja cilvēks, kuram nav smadzeņu, iemācīsies sist citus, nekas labs no tā nesanāks. Uzskatu, ka blakus jebkuram cīnītājam, cilvēkiem jājūtas drošībā, nevis apdraudētam. Es jau tagad strādāju ar pusaudžiem, lai viņi sekmīgi mācītos skolā, lasītu grāmatas un izaugtu par pilnvērtīgiem, adekvātiem sabiedrības locekļiem,” uzsver Isadžanjans. 

Pieteikties atlasei iespējams līdz 31.10.2018 (ieskaitot), sūtot anketu (vārds, uzvārds, vecums, motivācija) uz ghettofighter@inbox.lv.  Dalība projektā ir bez maksas. Projekts tiks realizēts Rīgā.