×

Ghetto Basket

12 gadu stila pērles Grīziņā

Ghetto Basket

Elīna Kolna

14. jūlijs, 2020, 11:17

Šodien platie džinsi, bet rītdien tik šauri, ka grūti uzvilkt, tā mainās stils, un lai arī spītīgi dažreiz turamies pretī, paši drīz vien sekojam līdzi visām modes tendencēm. Grīziņkalns ir vieta, kur ne tikai satiekas labākie no labākajiem, stiprākie no sava rajona, bet arī stila karaļi, kuri bieži vien, sauc pēc stila policijas.

12 gadu laikā ir iespēja nomainīties trijiem valstu prezidentiem, piedzīvot vismaz vienu ekonomisko krīzi un pasaule var apstāties uz kādu laiku, taču šajā relatīvi nelielajā laika posmā, mode un stils ir gājis cauri visiem Getiņa pasākumiem, atsājot dziļus nospiedumus katra apmeklētāja turpmākajā ceļā. 

 

Tas viss sākās 2009. gadā, kad pasaule piedzīvoja finanšu krīzi, kāda valsts mazāk, kāda vairāk, bet visiem bija jāsāk pievilkt groži un jostas. Grīziņkalnā šajā gadā jostas netika pievilktas, tieši otrādi jauns sākums, jaunām lietām. Zīmīgi, ka stilā arī dominēja jostas, lielas, mazas, kantrī stilā jebkādas, galvenais, lai ir redz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Braucam tālāk. Kas vasarā ir top aksesuārs? Un šeit nevajag banāli teikt meitenes smaids vai skaistais iedegums, tās noteikti būs saulesbrilles. 2011. gads pasauli satricināja ar daudzām dabas katastrofām kā piemēram, Japānas zemestrīces un Fukušimas AES avārija, bet Grīziņš piedzīvoja pamatīgu satricinājumu, kad meičuki izgāja ielās ar savām saulesbrilēm un spožajām disko jaciņām, kad galvenais bija būt pamanāmai, un nav jau nozīmes vai briļukiem priekšā ir rozā līnijas vai briļļu stikli ir tikpat lieli kā zemeslode, galvenais, lai pamana. 

 

Ar lielu sajūsmu un prieku 2013. gadā sagaidījām Lielbritānijas priņča Džordža piedzimšanu, tāpat ar nepacietību gaidījām kādas stila pērles šis gads nesīs Grīziņā.

2013. gads stila ziņā bija kā tāda spuraina pusaudze, kad nezina, kas vēlas būt, jo vienu dienu viņa būs klasika, bet jau otrajā dienā hipiju dzīve iet uz urrāa.. 

.     

 

Ja sākām runāt par hipijiem tad tas ir jāturpina, jo tieši 2015. gadā ziedu rotas no Parīzes modes nedēļas, pa taisno tika redzētas arī getiņā, kā arī saplēstie džinsi sāk savu uzvaras gājienu.


   
 

 

Vai pasaule 2016. gadā bija gatava haki krāsai un militārajam stilam? Iespējams, ka nē, bet mēs bijām gatavi un mēs tam bijām gatavi jau 2015. gadā, kad slam dunk konkursa laikā vadītāji uz centrālo laukumi izbrauca ar tanku. Ghetto jau savā būtībā ir cīņa, kurai ir jābūt gatavam jebkurā dienas laikā un vietā. 

 

 

Taču, mēs visi zinām, ka mīlestība izglābs pasauli. To pierādīja arī šis džeksons, kurš drosmīgi demonstrē savu mīlestību visos 12. sezonas pasākumos. Vai viņš ir cienīgs būt Ghetto stila grāmatā? Ojā, jo vienalga kāds tev stils, galvenais, ka esi labs cilvēks. 

Šie bija tikai spilgtākie stila eksperti getiņā, kuri šo 12 gadu laikā ir parādījuši, ka stilam ir nozīme, ja tu māki to iznest. Galvenais nemīz un esi rajona turētājs. Tiekamies Getiņā, kur satiekas sports un stils, kur robežu nav!