×

Ghetto Basket

Binoklis izšauj pulveri “King of the court” turnīrā

Ghetto Basket

Elīna Kolna

6. jūlijs, 2020, 23:15

Remdenie tiks izspļauti bez variantiem. Tā noteikti var teikt par 1v1 turnīru, kurā piedalās spēlētāji, kuri ir gatavi cīnīties, lai pierādītu, kurš ir laukuma karalis, un šī pirmdiena nebija izņēmums. Par jauniešu grupas līderi kļuva Rūdolfs Pastors, bet jauns līderis vecuma grupā 17+ - Mārtiņš Ivanovs a.k.a Binoklis.

Jau pirms turnīra sākuma bija skaidrs, kurš uzvarēs, taču asfalta favorīts Kārlis Apsītis izkrita playoff kārtā, atstājot pārējiem dalībniekiem iespēju kārtīgi pasvīst un izcīnīt uzvaru. Ar iztērētām aukstuma kompresēm un izmežģītām potītēm uz fināla spēli tikās Binoklis un Toms Ķēdis, puiši cīnoties, tomēr maču nepabeidza un ar rezultātu 4:2 par spēles uzvarētāju kļuva Mārtiņš Ivanovs a.k.a. Binoklis. 

 

Jauniešu grupā skatītāju sirdis lauza divi mazi deviņgadīgi puikas - Olivers un Andrians, kuri cīnījās pret ne sava auguma un svara atbilstošiem pretiniekiem, bet tikai ejot uz priekšu, cīnoties par katru bumbu, mazie spēlētāji sevi pieteica godam, taču par jauniešu grupas līderi kļuva Rūdolfs Pastors, kurš atstāja otrajā vietā Lukasu Kelliju un Gaitis Leiškins palika trešajā vietā.

 

Apsveicam uzvarētājus un tiekamies jau 9. jūlijā Ghetto Basket Stop 2!

 

6. jūlija rezultāti

17+⁣

1 . Mārtiņš Ivanovs⁣

2. Toma Ķēdis⁣

3. Rihards Vāvers⁣

Jaunieši ⁣

1. Rūdolfs Pastors⁣

2. Lukass Kellijs⁣

3. Gaitis Leiškins⁣