×

Ghetto Basket

'Emocijas nav vienīgais, ko iegūsti spēlējot Ghetto, Tu iegūsti kārtigu, iespējams asu un rupju, bet ļoti vajadzīgu pieredzi!'

Ghetto Basket

Sintija Leimane

25. marts, 2020, 14:35

Pirmo reizi "Ghetto Basket" vēsturē iespēja sevi pierādīt bija visās vecuma grupās - gan pāra, gan nepāra. Šīs grupas ieviesa 2019.gada sezonas "Ghetto Basket" līderis Haralds Kārlis. U15 vecuma grupa pierādīja, ka ar neko neatpaliek spēkā un komandu skaitā no U16 grupas. Tikai viena atšķirība U15 , šajā vasarā varēs vēl cīnīties U16 grupā, vēl pēdejo reizi pirms “lielo” grupas, kā teica U16 superfinālists Mārtiņš Zuments (“Roookies ProBasketball”).

Arī viens no dalībniekiem, U16 grupas jaunākajiem spēlētājiem “Zumčiks”, šad un tad paspīdēja šīs komandas sastāvā. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar pirmajiem U15 grupas superfinālā čempiņiiem, komanda - “ZIĻONIJ”.

Par sajūtām un emocijām spēj runāt tikai paši piedzīvojuma meklētāji!

Jānis Burķītis 

" Superfināls bija lielisks ! Bet nebija tas atmiņās paliekošakais,  kurā esmu bijis, salīdzinot ar  2018. gada Superfinālu, kurā piedalījās Ansis izpildot dziesmu ‘’ Zemes stunda “. Pieļauju, ka daudziem šis mirklis palika atmiņā. Bet šī gada Superfināls bija vieglāks, nekā pagājušā gada, kurā palikām trešie, jo šosezon mēs jau no sezonas sākuma savācām komandu un spēlējām kopā! Bijām paspējuši labāk viens otru iepazīt  uz laukuma un bija labāka komandas ķīmija. Emocijas bija lieliskas, jo visu sezonu gaidījām to mirkli, kad pienāks Superfināls un būs iespēja uzvarēt, ko arī izdarījām. 

Sezonas sākumā savācām labu komandu, bet ne ar mērķi savākt stiprākos, bet ar tiem kuriem ir jautri un var labi uzspēlēt. Beigās nolēmām spēlēt tādā sastāvā, pārsvarā visu sezonu,  bet superfinālā gandrīz visi bijām, izņemot Zumčiku, jeb Mārtiņu Zumentu ( no komandas “Rookies Probasketball”). 

Personīgi man Ghetto Basket ir viena no svarīgākajām lietām vasarā, jo tā ir lieliska vieta, kur es varu uzspēlēt, pilnveidoties kā spēlētājs un arī izklaidēties, jo katru ceturtdienu, tur būs visi basketbola mīlētāji! Bieži vien kāds netiek, jo ir nometnes. Es parasti cenšos atprasīties trenerim no nometnes,  lai varētu aizbraukt uzspēlēt getiņā. Tā ir neatņemama sastāvdaļa vasarās! "

 

Ernests Ločmelis ( Komandas MVP spēlētājs un "Rīgas VEF skolu superlīgas" slam dunk konkursa 3.vietas ieguvējs)

"Ghetto Superfināls, tas nozīmē - neaizmirstamas emocijas, kad visu sezonu cītīgi kapā un  esi ieguldījis smagu darbu, vēl beigās superfinālā uzvarot. Tad Tu saproti, ka tas viss tomēr ir atmaksājies. Jā, tādas emocijas noteikti nekur citur nevar iegūt!

Emocijas nav vienīgais, ko iegūsti spēlējot Ghetto, Tu iegūsti kārtigu, iespējams dažreiz asu un rupju, bet ļoti vajadzīgu pieredzi. Esmu pārliecināts, ka spēlēšana getiņā ir devusi diezgan daudz manai izaugsmei.

Tomēr, manuprāt, pats vērtīgākais, ko esmu ieguvis spēlējot getiņā ir draugi, it īpaši tie ar kuriem sanāca uzspēlēt kopā, spēlēšana getiņā nežēlīgi saliedē spēlētājus, bieži vien tie pārtop no komandas biedriem  par ģimeni. "

Erlends Zarāns

" Lieliskas emocijas. Uzvarēt, taču vienmēr ir patīkami, vai ne? Bet mani vairāk motivēja uzvarēt nevis atbalstītāji, bet gan tie, kas netic un cer, ka tomēr zaudēsi. Redzot, cik tādi cilvēki ir neapmierināti ir vēl lielāks prieks uzvarēt - azarts un gandarījums garantēts! Ghetto Basket ir vieta, kur var labi pavadīt laiku, izklaidēties ar draugiem un, protams, uzspēlēt basi. Ja, vēl beigās sanāk uzvarēt, tad mērķis ir izpildīts!

Dāvis Ozers

"Superfināls bija labs! Emocijas bija lieliskas, jo piedalījāmies visu vasaru un tad superfinālā uzvarējām. Spēlējām jau no paša sākuma kopā, un varējām iepazīt viens otru tuvāk. Un saprast, ko katrs var izdarīt uz laukuma. To arī iesaku citiem spēlētājiem - ja sāc, tad kopā līdz galam! Sadaliet pozīcijas un strādājiet kopā, nevis katrs par sevi!

Dažos brīžos atminos, ka vairs nespēlējam basketbolu, bet gan ko citu, jo nevarēja uzspēlēt ,tā kā būtu jāspēlē strītbols. Paši labākie komandas biedri, kādi varēja būt. Un, protams, arī ļoti meistarīgi spēlētāji. Katram no mums bija savi trumpji uz laukuma, ko varējām izmantot spēles laikā. Man tas nozīme daudz ko - getiņā varu spēlēt nedaudz agresīvāk, tas ir strītbols, bez tiesnešiem. "

 

 

Arī nākamajā nedēļā turpināsim iepazīties ar pagājušās sezonas čempiņiem un viņu emociām, par aizvadīto sezonu! Vairāk seko līdzi aktualitātēm: https://www.instagram.com/ghettobasket/