×

Ghetto Basket

"Ghettiņā vienmēr Tev būs jācīnas, jo neko tev neatdos par velti!" U14 Superfināla uzvarētajs, par Ghetto Basket

Ghetto Basket

Sintija Leimane

7. aprīlis, 2020, 11:30

Līdz šim esam noskaidrojuši U16 un U15 Superfinālistu emocijas, ceļu līdz finālam un grūtības, ar ko saskarās komanda. Tagad ir laiks U14 vecuma grupai. Komanda, kura ieguva Superfināla čempiņu titulu nebūt nebija tie, kas visu laiku turējās ranga pirmajās vietās. Kā paši džeki teica, bija grūtības ar komandas sastāvu. Kā ar to tikt galā, ja nav treneris, kurš savāktu komandu kopā? Lasi ko par to saka, U14 Superfinālā uzvarētāji, komanda "F*ck Viktor"!

Norberts Lasmanis : 

Sāku spēlet “Ghetto Basket”, jo uzzināju no komadasbiedriem par Ghetto Basket turnīriem! Kad tas notiek un, kas tas ir? Un pēc sarunas sapratu, ka gribu un  sāku piedalīties Ghetto Basket turnīros.

Līdz Superfinālam nebija viegli tikt, bija daudz dažādas spēcīgas komandas, ar kurām bija sīvas un interesantas spēles. Emocijas ir dažādas, ja uzvar pretiniekus ar lielu pārsvaru rezultātā, tad nav īpaši interesanti, bet, ja cīnies ar vienlīdzīgiem pretiniekiem, tad šī uzvara būs daudz patīkamāka.  Grūtības noteikti bija ar sastāvu, jo tas bieži mainijās un, kad tikām Superfinālā, bija grūti izvēlēties spēlētājus, jo visi, kas bija spēlējuši komandas sastāvā, bija cienīgi spēlēt superfinālā! Šeit nav treneris, kurš pateiks, kuram jāiet laukumā!

Es domāju, ka galvenais ir piedalīties, jo piedzīvojot zaudējumu, tas var nākt tikai par labu un būt kā stimuls nākamreiz uzvarēt!

Ja, man liek izvēlēties uzvara komandai vai es kā MVP?  Es noteikti labāk uzvarētu ar komandu! MVP var būt tikai viens! Un komandas sports nav par to!


Andrejs Meiers: 

Sāku spēlēt Ghetto Basket, jo vasara bez basketbola nebūtu vasara! Vienmēr būs interesanti spēlēt, jo katra spēle var beigties neparedzami. Tas arī ir pats labākais. Mans moto: mēs piedalāmies, lai uzvarētu! Ar tādu mērķi arī komandai ir jāspēlē, ja gribi rezultātus! Ja, man jautā, ko es izvēlētos: uzvaru komandai, vai MVP titulu? Es izvēlētos uzvarēt ar komandu un kļūt par MVP! 

 Krišjānis Pētersons

Sāku spēlēt Ghetto Basket, jo mani draugi un komandasbiedri, tajā ievilka un ļoti iepatikās! Tā nu ir sanācis, ka spēlēju jau trīs vasaras! Vienreiz pamēģini un tas var ievilkties uz ilgāku laiku. (smiekli)

Līdz Superfinālam tikām ar lielu cīņassparu un daudz kvalitatīvi nospēlētiem posmiem, kur tikām top trīs, un tādā veidā arī tikām labāko 16 komandu lokā! Plusi spēlējot Grīziņa domāju, ka ir tādi: vienmēr tev būs ļoti interesanti, vienmēr ir ļoti laba atmosfēra, daudz draugi un labi pavadīts laiks garantēts. 

Grūtības, protams, ka bija katrā posmā, lai cīnītos par augstām vietām, nebija tāds posms, kurš bija bez grūtībām. Uzvara nenāk tāpat vien! U14 ir viena no spēlētākajām un aktīvākajām grupām, komandu skaitā. Visi grib uzvarēt! Mans ieteikums jaunākajiem  spēlētājiem būtu tāds “Ghettiņā vienmēr Tev būs jācīnas, jo neko tev neatdos par velti! Strādā pie tā! Nevis apstājies pie pirmajām grūtībām..”

 

Turpini sekot līdzi jaunumiem te: https://www.instagram.com/ghettobasket/