×

Ghetto Basket

Ghetto Akadēmija 2020 ir gatava!

Ghetto Basket

Elīna Kolna

29. jūnijs, 2020, 21:46

Ghetto Games ir vieta, kur satiekas jauni, drosmīgi un radoši cilvēki, lai kopā radītu to, par ko runās rītdien. Akadēmijas jaunieši ir gatavi visas vasara garumā smagi strādāt, kļūdīties un pats galvenais mācīties, lai 12. sezonu padarītu labāku un jaudīgāku.

"Ghetto Academy 2020" jauno dalībnieku pieteikšanās tika izsludināta jau februārī, uz kuru pieteicās 150 jaunieši no visas Latvijas, lai pavadītu pilnvērtīgu vasaru kopā ar Ghetto Games komandu.

Ar 1. jūliju atsāksies Ghetto Football, Ghetto Basket un Ghetto Floorball turnīri, kas nozīmē, ka akadēmijas jauniešiem šis ir īstais laiks sevi pierādīt un izaicināt.

Nav noslēpums, ka akadēmijas jaunieši savu pirmo sezonu pavada darot dažādus darbus. Viss vienmēr sākas ar laukuma slaucīšanu, karogu un baneru likšaanu, stāvēšanu reģistrācijā un protams, neizpaliek tribīņu un futbola laukumu uzstādīšanu, taču tā ir akadēmijas burvība - ikvienam ir iespēja pierādīt, ka nebaidās no darba un ir gatavs iesaistīties visur.

Daudzi akadēmijas jaunieši, kas šo laika posmu jau izgājuši to atceras ar smaidu sejā, jo getiņš nav tikai vieta, kur satiekas ielu sports un kultūra, tā ir vieta, kur spēles notiek bez tiesnešiem, jo tikai tu pats vari būt savas dzīves lielākais tiesnesis. Getiņš ir vieta, kur galvenais ir nemīzt un darīt. Jā, kļūdīties te ir atļauts, jo tikai no kļūdām ir iespējams mācīties. 

Svarīgākais, ko jaunieši iegūs ir pieredze un unikāli cilvēki blakām, kuri ir gatavi palīdzēt, pat tad, ja īsti nezina pareizo atbildi. Tā ir Ghetto Family - cilvēki ar kuriem esi gatavs iet kaujā un to uzvarēt!

 

Nu ko, jaunieši, vai esat gatavi neizmirstamai vasarai?

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"