×

Ghetto Basket

"Ghetto Basket" superfinālu U16 lielo balvu - braucienu uz Debrecenu - izceļ "Rookies ProBasketball"

Ghetto Basket

Renārs Buivids

22. augusts, 23:49

"Ghetto Basket" 11. sezonas turpinājumā ceturtdien, 22. augustā Rīgā, Grīziņkalnā par U16 grupas čempioniem kļuva Rīgas "Rookies ProBasketball" spēlētāji, saņemot galveno balvu - Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas dāvināto braucienu uz Eiropas 3x3 basketbola kausa finālturnīru 30. augustā - 1. septembrī Debrecenā (Ungārija).

"Rookies ProBasketbal" šovasar startēja "Ghetto Basket" 12 turnīros, visos no tiem spēlēja finālā, deviņos no tiem arī uzvarēja. Finālturnīru rīdzinieki sāka ar sešiem pārliecinošiem panākumiem apakšgrupas spēlēs, bet pirmie divi soļi izslēgšanas turnīrā bija daudz grūtāki. "Rookies ProBasketball" vispirms ar 15:12 pārspēja Krāslavas "Kostja Bicepss", bet pēc tam ar 16:12 uzveica Ādažu "Nejūt spriedzi", iekļūstot finālā. Izšķirošajā mačā "Rookies ProBasketball" ar 21:14 uzveica citu Rīgas kvartetu "Zaļā marka". Trešo vietu ieguva "Nejūt spriedzi".

U14 zēnu grupā regulārās sezonas kopvērtējuma uzvarētāja Rīgas "Ūdens bumbas" iekļuva finālā, kur ar 11:15 zaudēja citai galvaspilsētas pārstāvei "F*ck Viktor". Trešo vietu ieguva vēl viena Rīgas komanda "Viktors".

U12 zēnu grupas vasaras kopvērtējuma labākā vienība Rīgas "Ghetto Tryhardi" fināla apakšgrupu turnīra piedzīvoja vienu zaudējumu, piekāpjoties nākamajai fināla sāncensei Rīgas "Chilli". Izšķirošajā mačā par čempionu titulu "Ghetto Tryhardi" ar 15:12 pārspēja "Chilli". Trešo vietu izcīnīja Mārupes "Niknie pipari".

U14 grupā meitenēm pirmo vietu ieguva "Rīdzenes meičas", U12 grupā meitenēm - "Eveļinas".

"Ghetto Basket" 11. sezonas noslēguma turnīrs notiks ceturtdien, 29. augustā Rīgā, Grīziņkalnā, kad notiks cīņa par pieciem čempionu tituliem - Amatieru, Sieviešu grupā un trijās jauniešu - U15, U13 un U11 - ieskaitē.

22. augusta "Ghetto Basket" laureāti:

U16 grupas fināls

1. "Rookies ProBasketball" (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Ņikita Kuzņecovs);

2. "Zaļā marka" (Artis Vorms, Krišjānis Tumiņš, Kristaps Brežinskis, Miks Kristiāns Latišs);

3. "Nejūt spriedzi" (Artūrs Valtmanis, Deivids Jansons, Markuss Kaminskis, Mārtiņš Bumbieris).

U14 zēnu grupas fināls

1. "F*ck Viktor" (Andrejs Meiers, Edžus Brežinskis, Krišjānis Pētersons, Norberts Lasmanis);

2. "Ūdens bumbas" (Kārlis Arturs Jurjāns, Kristiāns Armanovs, Kristiāns Pastors, Rūdolfs Švītiņš);

3. "Viktors" (Edvards Egle, Edvards Švalbe, Harijs Edvards Kaupmanis, Tomass Dāvidsons).

U14 meiteņu grupas fināls

1. "Rīdzenes meičas" (Estere Petrus, Krista Lukašēviča, Paula Patrīcija Putniece, Petra Krumulda);

2. "Makvīni" (Aleksandra Sprugaine, Marta Kaupmane, Monika Vapne);

3. "Nageti" (Annija Brence, Elizabete Ozoliņa, Kitija Dzilniņa, Megija Zeltiņa).

U12 zēnu grupas fināls

1. "Ghetto Tryhardi" (Edijs Začs, Gustavs Raiens Krīgers, Pauls Niedra, Toms Birste);

2. "Chilli" (Patriks Rudusāns, Ralfs Rudusāns, Rihards Ivanovs, Toms Gusarovs);

3. "Niknie pipari" (Eduards Poškus, Kristers Kalniņš, Lūkass Levčenko, Markuss Kiops).

U12 meiteņu grupas fināls

1. "Eveļinas" (Evelīna Senkeviča, Madara Peisniece, Nellija Ģēģere, Emīlja Trofimenko);

2. "Teletūbiji" (Anne Saliņa, Grieta Roze, Patrīcija Dārta Klīve, Zane Straudovska);

3. "Rīdzenes lauvas" (Keita Jēkabsone, Laura Kovaļova, Madara Brante, Melānija Lagunoviča).

Amatieru grupa

1. "Skandijs/Optibet" (Edgars Kokins, Jānis Kokins, Raivis Ziemelis, Svens Niedrītis).

2. "BK Irbulīši" (Artūrs Grikke, Jānis Zicāns, Kristaps Straume, Reinis Znotiņš);

3. "Bauerfeind" (Jānis Ābols, Mārtiņš Ivanovs, Mikus Jačmenkins, Uģis Kasparāns).

Sieviešu grupa

1. "Viņas" (Baiba Eglīte, Ieva Kūlīte, Ieva Stefānija Jundase);

2. "Linden Oak Leaf" (Elizabete Anna Zumenta, Felicita Liepiņa-Liepa, Laura Okuņeva, Ligita Līga Golovko);

3. "Viss skaidrs" (Ance Ozola, Elza Gribuste, Laura Zambrāne, Zane Neilande).

Foto: Raimonds Subatovičs