×

Ghetto Basket

Ghetto Games Jēkabpilī pulcē 350 dalībniekus no visas Latvijas!

Ghetto Basket

Ghetto Games Media

8. jūlijs, 14:50

6.jūlijā, Ghetto Games piedzīvoja jau trešo izbraukumu šajā vasaras sezonā, kādā no Latvijas pilsētām. Šoreiz, vienojot jauniešus - Ghetto Basket un Ghetto Football turnīros, pie Jēkabpils sporta halles. Pasākums Jekabpilī nenotika pirmo reizi. Pēdējo reizi Ghetto Games Jekabpilī viesojās 2013. gadā un atgriežanās bija pamatota – ne tikai komandu skaits, bet arī apmeklētāji aizrautīgi sekoja līdzi notiekošajām aktivitātēm un turnīram.

Ghetto Basket turnīrā kopumā piedalījās 45 komandas vairākās vecuma grupās. Viens no gaidītākajiem notikumiem bija PRO grupas spēles, kurās labākās Latvijas 3x3 basketbola komandas cīnījās par iekļūšanu Latvijas kausa finālposmā - Valmierā. Paralēli Ghetto Basket norisinājās arī Ghetto Football 3vs3 futbola turnīrs, kurā vēcākajā grupā uzvaras laurus plūca vietējā komanda “Jēkabpils 4.līga”/ Ghetto Football sājā gadā kopumā pulcēja 47 komandas!

Jēkabpilī Ghetto Games noteikti paliks atmiņās ar īpašo “Ghetto Bingo” laimes ratu, kurā uzgriežot Džokera lauciņu divi zēni atvadījās no ierastās frizūras un mājās devās ar “nullīti”. Par adrenalīna devu parūpējās Didzis Grundulis, demonstrējot veselus divus Stunt šovus! Starpcitu, Ghetto Stunt atgriežās Ghetto Games Festviāla, kas notiks no 19.-21.Jūlijam, Ventspilī!  Savukārt Jēkabpils jaunieši dienas garumā organizēja dažādas aktivitātes visai ģimenei un vietējā deju grupa “Diamond Dance studio” priecēja apmeklētājus ar savām deju prasmēm Ghetto Basket centrālajā laukumā.

“Ghetto Games Jēkabpilī ir lieliska iespēja jauniešiem ne tikai attīstīt sportiskās prasmes, bet arī socializēties un gūt jaunus draugus,” atzīmē Ghetto Basket turnīra organizators Kārlis Podāns. “Esam gandarīti par lielo atsaucību un jau tagad domājam par iespēju nākamajā gadā atgriezties Jēkabpilī.”

Ghetto Games organizatori izsaka lielu paldies Jēkabpils novada pašvaldībai par iesaisti, kā arī visiem pasākuma apmeklētājiem un dalībniekiem par atbalstu.