×

Ghetto Basket

GHETTO GAMES RĒZEKNE 2020

Ghetto Basket

Elīna Kolna

11. septembris, 2020, 11:35

Ghetto Games iekaro Latgales sirdi - Rēzekni. Jau 19. septembrī tiekamies Rēzeknes Olimpiskā centra atklāšanā, kur paralēli vēl pēdējo reizi šajā sezonā satiksies Ghetto Football un Ghetto Basket spēlētāji. Visas dienas garumā jaudīgas spēles, enerģija un aktivitātes gan spēlētājiem, gan skatītājiem, tāpēc ir laiks sameklēt kedas un braukt uz Rēzekni.

“Latgales skolu čempionāts 3 pret 3” norisināsies gan futbolā, gan basketbolā. Tā būs iespēja ikvienam spēlētājam aizstāvēt savu skolas godu laukumā, un parādīt, kura tad ir Latgales stiprākā skola futbolā un basītī. Rēzeknes posmā ir sagaidāmi kādi jaunumi no Ghetto Basket puses, jauna vecuma grupa - U21. 

 

Kā atzina Ghetto Basket projektu vadītājs Haralds Kārlis tad “U21 vecuma grupa tiek organizēta pamatojoties uz to, ka ir liela vecuma starpība starp Ghetto Basket spēlētājiem. Piemēram, ja jaunietis beidz spēlēt U16 grupā, nākošais solis būtu spēlēt pie amatieriem (Ghetto Basket), kas šajā situācijā nebūtu līdz galam pareizi, jo atklāti sakot Ghetto Basket grupas spēlētāji nevēlas spēlēt ar jaunajiem un otrādi. Rēzekne mums ir fantastiska iespēja ārpus sezonas notestēt jaunus formātus, lai jau 13. sezonā būtu gatavi jaunumiem.”

 

Komentāru par Rēzeknes posmu sniedza arī Antons Semeņaks, Ghetto Football projektu vadītājs un galvenais šī posma koordinātors:

“Esmu priecīgs, ka šajā sezonā, tomēr varēsim atvest futbolu un basketbolu arī uz Rēzekni. Prieks, ka kopā ar komandu un Rēzeknes pilsētu, organizēsim “Latgales skolu čempionātu 3 pret 3”. Šis turnīrs būs īpašs ar to, ka paralēli getiņam norisināsies Olimpiskā centra “Rēzekne” arēnas atklāšana, kas pilsētai ir ļoti vēsturisks brīdis, un lieki nerunājot, varu teikt, ka Rēzeknes izbraukuma turnīrs noteikti būs lielākais pasākums 2020. gada sezonā.”

 

“Latgales skolu čempionāta 3 pret 3” turnīram savu dalību var pieteikt šādās skolu vecuma grupas gan zēni, gan meitenes:

  • 6.-7. klase
  • 8.-9. klase
  • 10.-12. klase 

 

Ghetto Basket/Ghetto Football turnīros spēlē šādas vecuma grupas:

 

GHETTO FOOTBALL

U12; U14; U16; U19; 20+

 

GHETTO BASKET

U12; U14; U16; U21; Ghetto Basket; Lēdijas un PRO

 

Tiekamies jau 19. septembrī, Rēzeknes Olimpiskā centra arēnas atklāšanā! TEV TUR IR JĀBŪT!

 

Par pasākuma norisi vairāk informācijas meklē ghetto.lv un mūsu sociālajos tīklos!

 

Turnīrs tiek rīkots sadarbība ar Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes Olimpisko centru!