×

Ghetto Basket

Grīziņkalnā atgriežas 1v1 turnīri

Ghetto Basket

Elīna Kolna

27. jūnijs, 2020, 22:12

Līdz ar 12. sezonas atsākšanos, Ghetto Basket saviem spēlētājiem un faniem ir sagatavojuši vēl vienu sezonas pārsteigumu - 1v1 turnīri atgriežas Grīziņkalnā. Katru pirmdienu sākot no 6. jūlija, ikvienam būs iespēja iznākt kolizeja vidū un pierādīt, kurš ir laukuma karalis.

1v1 turnīri Ghetto Basket laikā nav jaunums, taču Grīziņkalnā tie kādu laiku netika organizēti. Laiki mainās un mainās arī vērtības, tāpēc šobrīd, kad basketbola pasaule mainās ikdienas, svarīgi ir nepazaudēt personīgo meistarību un rūdīt sevi laukumā, lai katrā cīņā spēlētājs spētu sevi izlikt uz visiem procentiem. 

"King of the court" no 6. jūlija tiks oragnizēti, katru pirmdienu ar iepriekšēju dalībnieku reģistrāciju, kuru var meklēt Ghetto Basket sociālo tīklu kontā

Gatavojoties jaunajai sezonai 18. jūnijā tika organizēts iesildīšanās pasākums, kurā piedalījās 32 dalībnieki 17+ grupā un 27 jauniešu grupā līdz 17 gadiem. 

Par neuzvarētu līderi 17+ grupā tika kronēts Kārlis Apsītis, bet jauniešiem pirmajā vietā ierindojās Dāvis Ozers. Šis bija tikai pirmais posms, 24. augustā uzzināsim 12. sezonas Ghetto Basket "King of the court" uzvarētāju, tāpēc aicinām ikvienu katru pirmdienu tikties Grīziņkalnā, lai savām acīm redzētu cīņassparu, neatlaidību un nepārtrauktu vēlmi būt laukuma karalim!

 

18. jūnija turnīra rezultāti:

Junior grupa
1. Dāvis Ozers 
2. Gaitis Leiškins⁣
3. Mārcis Osis⁣

17+

1. Kārlis Apsītis 
2. Jānis Ābols⁣
3. Edgars Lācis⁣