×

Ghetto Basket

Kurš būs "Maxima Slam dunk" uzvarētājs?

Ghetto Basket

Elīna Kolna

26. augusts, 2020, 22:55

Laiks emcijām, enerģijai un skaistiem dankiem, tas ir “Maxima Junior Slam dunk” konkurss. 7 jaunie dankeri ir gatavi parādīt uz ko ir spējīgi, pierādīt, ka visaugstākās ambīcijas un lielākais cīņasspars var atnest uzvaru. 27. augusts kādam no džekiem šis datums spilgti paliks atmiņā, jo viens no septiņiem censoņiem būs pirmais jauniešu dankeris Latvijā, bet kurš tas būs, to uzzināsi, ja būsi Grīziņā.

Esam gatavi iepazīstināt ar mūsu 7 varoņiem, kuri rītdien lidos neticamos augstumos un sacels troksni ap sevi. 

 

Raitis Megnis

 

Kuldīgas puika, kurš danko jau divus gadus. Raita mīļākais danks ir 360 caur kājām, bet pats šo danku vēl līdz galam nav atkodis. Vai superfinālā redzēsim kaut ko nepārspējamu no Raita? To laiks rādīs.

 

 

Niks Trumekalns 

 

Niks ir īsts ogrēnietis gan sirdī, gan pasē. Viņš pats ir teicis, ka danko prieka pēc un tas viņam patīk, ir gatavs sevi izaicināt ar vēl jauniem horizontiem. Mīļākais danks ir alley-opp, kurš sanāk viss labāk. Šī būs viņa debija danku konkursā, jo viņš ir mūsu atradums sociālajos tīklos. Vai instagrama atradums pierādīs, ka ir cienīgs piedalīties superfinālā?


 

Artjoms Orehovs

 

Komandas biedri viņu dēvē par milzi un dieva radījumu, taču Artjoms ir tikpat mierīgs kā Alūksnes ezers. 360 grādu danks caur muguru ir viņa lieta, tāpēc nešaubāmies, ka superfinālos viņš to izpildīs. Vai milzis spēs izcelt uzvaru?

 

 

Jēkabs Liepiņš

 

Džeks, kurš zina, kas ir augsts lēciens, jo kā nekā nāk no augsto pauguru zemes - Madonas. Jēkabs ir gatavs savu mīļāko danku parādīt superfinālā. Kā pats Jēkabs ir teicis - “Tā kā esmu jau trīs cilvēkiem pārdankojis vēlētos vēl vienu māsiņu vai brālīti lai var pārlekt pāri četriem.” Vai Gaiziņkalna spēks būs ar Jēkabu, to redzēsim superfinālā!

 

Danils Radeckis

 

Rīdzinieks ar nepārspējami lielu mērķtiecību. Salauzt abas rokas Ghetto basket turnīra laikā ir viņa atmiņa no šīs sezonas. Staigāja 3 nedēļas ar ģipsi, un tagad ir gatavs spridzināt. Vai viņš ir labākajā formā?

 

Edijs Začs

 

Ediijs ir viens no neoficiālajiem līderiem šajā danku konkursā. Savus skillus jau iemēģināja pagājušajā gadā, kad piedalījās Rēzeknes Ghetto Basket turnīrā, kur sevi pierādīja ļoti pārliecinoši. Šim konkursam viņš ir gatavojies ļoti smagi un ir gatavs atdot visu, un parādīt, ka ir nākamais Kristaps Dārgais.

 

 

Raitis Špels

 

Vēl tikko viņš piedalījās Rīgas atlasē, bet jau šodien ir gatavs spridzināt ar jauniem dankiem lielajā superfinālā, tas ir neviens cits kā Raitis Špels. Skatīsimies, ko viņš ir gatavs parādīt, lai uzvarētu!

 

 

Tev tur jābūt, un jāpiedzīvo, kas tāds, kas Latvijā vēl nav bijis - "Maxima Junior Slam dunk" konkurss!!!

 

Paldies Maxima Latvija par atbalstu!