×

Ghetto Basket

Lasmanis nodrošina sev vietu "King of the court" superfinālā

Ghetto Basket

Elīna Kolna

17. augusts, 2020, 23:27

Ir pienācis tas brīdis, kad lielie superfināli jau ir pavisam drīz, jo šajā pirmdienā noskaidrojām pēdējos laukuma karaļus, kuri sīvās un grūtās cīņās ieguva ceļazīmes uz lielo finālu, kas 1v1 turnīram norisināsies 24. augustā! 

 

17 vīru konkurencē pirmajā vietā ierindojās Kārlis Pauls Lasmanis, finālā kārtīgi liekot Mārtiņam Ivanovam pasvīst, bet jauniešu grupā stiprāks izrādījās aktīvs 1v1 turnīru dalībnieks Lukass Kellijs atstājot Gaiti Leiškinu godpilnajā otrajā vietā.

 

Šajā turnīrā arī tika izspēlēta jauna kartība, dodot iespēju puišiem, kas kādā no play-off  spēlēm zaudējuši, vēl turpināt cīņu par kādu no atlikušajām vietām. Puiši atzina, ka šis jaunums ir reizē gan laba, gan ne tik laba lieta, jo izspēlējot astoņas spēles apakšgrupā ir diezgan grūti saņemties un cīnīties par kādu 8. vai 9. vietu, bet tajā pat laikā tā ir kā cīņa ar sevi, nepadoties un iet līdz galam, neraugoties uz rezultātu!

 

Paldies puiši, ka bijāt kopā ar Ghetto Basket komandu katru pirmdienu un parādījāt, ka laukuma karaļi ir starp mums!

 

Tiekamies 24. augustā, lielajā SUPERFINĀLA!

 

17+ grupa:⁣

1.Kārlis Lasmanis⁣
2.Mārtiņš Ivanovs⁣
3.Mārcis Osis⁣

Junior grupa:⁣
1.Lukass Kellijs⁣
2. Gaitis Leiskins⁣
3. Miks Montiks

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"