×

Ghetto Basket

Pēcsezonas izbraukums BŪS!

Ghetto Basket

Elīna Kolna

1. septembris, 2020, 11:45

Vecīt, tas bija fināls, bet tās noteikti nav beigas - ar tādiem vārdiem beidzām sezonu, jo zinājām, ka mums ir kāds pārsteigums vēl priekšā. Vienalga, ka iestājies septembris, mums nerūp, ka ātri paliek tumšs un gaiss kļūst dzestrāks, mēs esam gatavi kārtīgi spridzināt 19. septembrī Latgales sirdī - Rēzeknē. 12. sezonas pēcturnīrs būs, un tas būs jaudīgs.

Pilsēta, kurā virmo latgaliešu viesmīlība un sirsnība, 19. septembrī aicina ikvienu sporta labvēlīgi un pilsētas viesi, lai kopīgi atklātu jauno olimpisko centru kopā. 

Lai svētki būtu pēc visām sporta tradīcijām un vērtībām, visas dienas garumā tiks rīkots Ghetto Football un Ghetto Basket turnīrs, kurā būs iespēja piedalīties šādām vecuma grupām:

Ghetto Football - U12; U14; U16; U19; 20+

Ghetto Basket -  U12; U14; U16; U21; Ghetto Basket un Lēdijas.

 

Tā kā septembris noteikti katram asociējas ar skolas sākšanos, tad nešaubāmies, ka esi gatavs aizstāvēt savu skolas godu basketbola vai futbola mačā pret citām Latgales skolām. Uz šo turnīru notiek iepriekšēja reģistrācija, kas norisināsies līdz 18. septembrim ieskaitot, tāpēc nenokavē un piesaki savu skolu jau tagad. 

Sacensības notiks šādās vecuma grupās:

  • 10.-12. klases
  • 8.-9. klases
  • 6.-7. klases

Savu skolu vari reģistrēt, nosūtot pieteikumu uz ghetto.games.news@gmail.com, norādot komandas nosaukumu, kurā klašu grupā komanda spēlēs, kā arī komandas dalībnieku vārdus, uzvārdus un vecumu.

 

19. septembra plāns:

 

11.00 - svinīgā Rēzeknes OC atklāšana

11.30 - dalības apstiprināšana Latgales skolu čempionātam

12.00 - Latgales skolu čempionāta atklāšana

13.00 - reģistrācija Ghetto Football un Ghetto Basket turnīram

14.00 - Ghetto Football un Ghetto Basket turnīra atklāšana


 

Ir pienācis laiks vēl pēdējo reizi šajā sezonā iegūt kādus vārtus, izmest pēdējos sodiņus un labi pavadīt laiku kopā ar Ghetto Games. Tiekamies 19. septembrī Latgales sirdī - Rēzeknē!

 

Par pasākuma norisi vairāk informācija meklē mūsu sociālajos tīklos un ghetto.lv!

 

Turnīrs tiek rīkots sadarbība ar Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes Olimpisko centru!