×

Ghetto Basket

"Riga Ghetto" svētdien Rumānijas "Challenger" ceturtdaļfinālā pret Rīgas "Challenger" čempioniem

Ghetto Basket

Renārs Buivids

10. augusts, 2019, 20:54

"Riga Ghetto" kvartets - Artūrs Strēlnieks, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Kārlis Pauls Lasmanis - svētdien, plkst. 15:10 pēc Latvijas laika "Raiffeisen Bank Bucharest Challenger" ceturtdaļfinālā tiksies ar ceturtdien Rīgā triumfējušo ASV komandu "NY Harlem".

Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres "Challenger" turnīrā Bukarestē atbilstoši rangam par favorītiem tika uzskatītas - Serbijas "Novi Sad" (1. vieta rangā), "Riga Ghetto" (2.), ASV "Princeton" (3.) un "Ghetto Basket Riga Challenger" uzvarētāja ASV "NY Harlem" (4.).

"Riga Ghetto" turnīru uzsāka ar 21:10 uzvaru pār mazzināmo Nīderlandes komandu "Rotterdam Open Run". Otrajā spēlē latviešiem pretī stājās Puertoriko kvartets "San Juan", kas trešdien Rīgā "Challenger" apakšgrupas divās spēlēs guva vienu uzvaru, ieņemot 10. vietu. Bukarestē "Riga Ghetto" sāncenši sasniedza ļoti augstu tālmetienu precizitāti (7/15), gūstot panākumu ar 22:20.

Līdz ar to šajā apakšgrupā uzvarēja "San Juan", bet "Riga Ghetto" ieņēma otro vietu. Ceturtdaļfinālā latviešiem būs jāspēlē ar D apakšgrupas uzvarētāju "NY Harlem", kas šo turnīru sāka ar divām pārliecinošām uzvarām pār Kanādas "Edmonton" un ASV "Colorado City".

Visu spēļu tiešraides Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola "YouTube" kanālā. Šeit!

"Raiffeisen Bank Bucharest Challenger" divas labākās komandas izcīnīs ceļazīmes uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu Debrecenā (Ungārija). "Riga Ghetto" jau ir nodrošināta vieta Debrecenas turnīrā, tādēļ tā nepretendēs uz šīm ceļazīmēm.