×

Ghetto Basket

Skrien, jo tā ir tava brīvība! Visi kopā, bet katrs atsevišķi 18.novembra skrējienā!

Ghetto Basket

Ghetto Games

15. oktobris, 14:58

Ghetto Games Brīvības Skrējiens 18.novembrī piecels kājās iedzīvotājus visā pasaulē, lai skrietu par godu Latvijas dzimšanas dienai!

Kas ir Tava brīvība? Celties no rīta, lai dzertu kafiju? Gulēt brīvdienā, kurā nemodina modinātājs? Vai arī skriet un ļauties visam, kas ir mums apkārt, jo esam daļa no visa. Skrien, jo tā ir tava brīvība!

Par godu Latvijas dzimšanas dienai Ghetto Games jau ceturto reizi aicina iedzīvotājus gan Latvijā, gan ārpus tās piecelties un skriet! Iespējams kādam tie būs pirmie kilometri, kādam jau trešais maratons!

 

Aizvadītajā Brīvības Skrējienā kopā skrēja vairāk kā 330 dalībnieki, katrs savā lokācijā. Skrienam visi kopā, bet katrs atsevišķi! Starts paredzēt 18.novembra 9:00, kad vari pievienoties Ghetto Games Instagram kontā, uz iesildīšanos, pirms sāc skriet. Bet savus kilometrus vari veikt visas dienas garumā, rezultātus pieņemsim līdz pat plkst. 23:59!

Vai izdosies savāk kopā vairāk kilometrus kā aizvadītajā gadā? 2020.gada Brīvības Skrējiens izaicnāja katru apsvērt domu un piecelties laikā, kad pasaule bija apstājusies, mums jāiet uz priekšu. Aizvadītais skrējiens kopā savāca vairāk kā 3000 km un pulcēja skrējējus no visiem Latvijas novadiem kā arī latviešus no Vācijas, Norvēģijas, Briseles, Gruzijas un Anglijas.

Esam priecīgi par iespēju apvienot tik daudz skrējējus kopā, bet katru savā lokācijā. It kā būt kopā, bet būt katram par sevi. Katram izskriet Latvijas dzimšanas dienā savus kilometrus, lai justos brīvi, nu jau ir kā tradīcija, ko organizē Ghetto Games.

Šajā gadā kopā ar distantrace.com rezultāti būs pārskatāmi visiem un varēs sekot līdzi, kuri ir bijuši ātrākie savās distancēs, kuri arī tiks pie pārsteiguma balvām. Bet kā min organizatori ātrums galvenais nav, svarīgi ir piecelties un skriet kaut lēnā riksītī! Ticiet mums, pārvarot slinkumu tā būs labāka balva sev - Latvijas dzimšanas dienā!

 

Reģistrētie var distantrace.com, izvēloties sev piemēroto distanci. Katrs reģistrētais dalībnieks var izvēlēties sev piemērotāko distanci - 3, 5, 7, 10, 15, 21 vai 42 km

Lai pieteiktos, Tev tikai nepieciešams reģistrēties mājaslapā www.distantrace.com

REĢISTRĀCIJA SKRĒJIENAM ŠEIT - Es skriešu!

 

Kopā vēlamies arī atstāt atmiņu video, kurā katrs dalībnieks var būt aktieris, režisors vai vienkārši atsūtīt savu sveicienu!

DALIES AR SKRĒJIENU SOCIĀLAJOS TĪKLOS:
18.novembrī iesūti savu video un bildes par to, kā Tev ir veicies skrējienā atbildot uz šiem jautājumiem:
1.Ko Tev nozīmē brīvība?
2.Cik daudz noskrēji un kādas emocijas Tev raisīja šis skrējiens?

Protams, iefilmē arī savu novēlējumu Latvijai svētkos!

Video un bildes sūti uz: ghettogamesmedia@gmail.com - norādot vārdu/uzvārdu un info par video!

Nu, tad skriesim atkal - visi kopā, bet katrs atsevišķi!