×

Ghetto Basket

Tinderis - mīlestības meklētājs vai krāpnieku tīkls?

Ghetto Basket

Elīna Kolna/Ghetto Akadēmijas jaunieši

7. jūlijs, 2020, 14:20

Vasaru var dēvēt par piedzīvojumu laiku, kurā katrs meklē jaunas idejas, ko un kā pavadīt savu brīvo laiku. Kāds izvēlas izlasīt grāmatu, cits iedvesmojas no ceļošanas blogeriem un meklē piedzīvojumus ārpus Latvijas robežām, taču lielākā daļa mūsdienu domājošu cilvēku savu vasaras trakumu izliek Tinderī, meklējot vieglu vasaras romānu vai iespējams savu mūža mīlestību.

Lai arī bieži vien apspriestais Tinders savu slavu un neslavu ir ieguvis pateicoties krāpniekiem un vieglas baudas guvējiem, starp tiem var atrast arī stāstus, kuriem turpinājums ir meklējams jau ģimenes ligzdas veidošanā. Ghetto Akadēmijas jaunieši bija gatavi doties ielās un uzzināt kādi nostāsti par tinderi klejo apkārt. ( stāstu autori vēlējās palikt anonīmi, tāpēc vārdi ir mainīti)

 

Anatolijs 

Atkārtoti iekačāju Tinderi. Vienkārši svaipoju kādu pusstundu un te pēkšņi - bans!!! Vispār ne par ko!? Es pat nepaspēju nevienai uzrakstīt! Laikam vienkārši nav lemts."


Raivo 

“Es catfishoju vienu skolotāju no kādas pilsētas skolas. Izveidoju profilu ar 27 gadīga vīrieša aprakstu, un sāku sarakstīties ar viņu. Sākumā tas viss bija domāts kā joks, bet viņa to sāka uztvert nopietni un es vairs neatbildēju viņai uz ziņām. Mācība tikai viena - nevajag čakarēt cilvēkus!”

 

Kitija 

“Tas notika ziemā. Ielādēju tinderi un sāku tajā darboties. Viens puisis mani svaipoja un es viņu akceptēju. Sākām apmainīties ar snapiem, tad kādu laiku tur runājām/ krājām streaku, pēc kāda laika pārtraucām kontaktus, nebija nekādas drāmas, vienkārši pazuda kontakts. Pēc pussgada redzēju viņu vienā pasākumā, pārbaudīju vai tas tiešām ir viņš, izrādījās, ka ir. Satikāmies un par šo visu pasmējāmies.”

 

Līga

“Tinderi izmantoju for fun, neceru, ka atradīšu tur savu sapņu princi. Svaipoju džekus, sarakstāmies dažas dienas un tad runājam tikšanās, taču vienu tikšanos atcerēšos vēl ilgi, un droši vien stāstīšu saviem bērniem un mazbērniem. 

Sāku sarakstīties ar vienu džeku, pieklājīga valoda, likās, tiešām normāls puisis. Sarunājām tikties, viss kārtībā, bet tad notika tas, ko es reāli negaidīju.. Čalis pateica, ka pieteicies tinderim, lai mammai aizvestu parādīt topošo līgavu. Džekam bija apnicis, ka uzspiež attiecības un ģimenes dzīvi, tāpēc gribēja vecākus apklusināt. Es neko tādu negaidīju, bet okey. Puisis vēlāk atvainojās, jo saprata, ka tas ir mazliet par crazy. Vai es joprojām esmu tinderī? Jā, dzīvojam vienreiz.”

 

Andris

Vienu dienu swipoju tinderi meitenes, atradu ļoti simpātisku čiepiņu un uzrakstīju viņai. Mēs ar šo meiteni, sarakstījamies divas dienas un es viņu uzaicināju pabraukāties ar riteņiem (palūdzu arī uzcept braunijus, viņa uzcepa, bija ļoti garšīgi). Kad viņu ieraudzīju, bija klikšķis.

Mēs aizbraucām skatīties saulrietu un ēst zemenes, braukājāmies visu nakti. Viss bija burvīgi, un kaut kā tā sanācis, ka esam kopā jau ilgak par gadu.

 

Tinder stāsti ir dažādi, jo cilvēki ir dažādi, taču viens ir skaidrs, Tinderis mūsu sabiedrībā būs, pat tad, ja noliedzam, ka lietojam šo aplikāciju!

 

Tiekamies šajā ceturtdienā uz Ghetto Tinderi, un pārbaudīsim vai iespējams match arī offline!