×

Ghetto Basket

Vai Kristapam Dārgajam uzradusies konkurence?

Ghetto Basket

Elīna Kolna

12. augusts, 2020, 14:48

Vins Kārters, Pjotors Grabo, Kristaps Dārgais tie ir tikai daži vārdi, kuri neprasa liekus komentārus. Šie džeki lec visaugstāk, atsperas visstiprāk un zina, kā pareizi ietriekt bumbu grozā, tā lai skatītāji paliek uz pauzes, bet ir pienācis laiks radīt jaunas leģendas par kurām Grīziņkalnā runās vēl ilgi, ir laiks “Maxima Junior SLAM DUNK” konkursa lielajam superfinālam, bet pirms tam 20. augustā tiksimies uz Rīgas atlasi, lai uzzinātu, kuri četri laimīgie tiks uz superfinālu, kas norisināsies 27. augustā!

SLAM DUNK konkurss Grīziņkalnā nav svešs, jo jau 2009. gadā bumbas triekšanu grozā iemēģināja tādi spēlētāji kā Žanis Peiners, Jānis Timma, Kristers Zeidaks, Andrejs Šeļakovs un Haralds Kārlis. Iespējams, ja Kristaps Dārgais nebūtu spēris savu kāju getiņa laukumā, šodien viņa ikdiena būtu savādāka, jo tā laika spēlētāji runā, ka ar pirmajiem slam dunk konkursiem getiņā Kristaps noķēra sajūtu, ka viņš to var.

 

Laiki mainās, un mainās arī spēlētāji, tāpēc šis ir brīdis meklēt jaunus talantus un jaunas emocijas. 11. sezonas divos izbraukumos, kuri norisinājās Alūksnē un Rēzeknē, Ghetto Basket komanda organizēja nelielu aktivitāti, kurai paši no sākuma raudzījās ar skepsi, bet ir teiciens “neskati vīru no cepures”, jo tieši mazie vīriņi lika ieplest acis vēl lielākā pārsteigumā nekā “Prāta Vētra” savos koncertos. Saprotot, ka tas vairs nav tikai konkurss, lai izklaidētu skatītājus, Ghetto Basket komanda, 12. sezonā, neatkarīgi no ierobežojumiem, nolēma, ka jauniešu slam dunk būs, tas būs kaut kas Latvijā līdz šim nebijis. 

 

Pagājušās sezonas viens no atklājumiem Edijs Začs izcēlās ar ļoti labiem dankiem, kuri tika aizgūti no pašmāju labākā dankera Kristapa Dārgā. Arī šogad Edijs mūs Alūksnes posmā pārsteidza, bet viņš nebija vienīgais, jo uz superfinālu savas ceļazīmes godam izcīnija arī Jēkabs Liepiņš, Artjoms Orehovs un Rolands Šulcs. 


 

Ghetto Basket projekta vadītājs Haralds Kārlis atzina, ka “mūsdienu jaunajiem dankeriem ir daudz lielākas iespējas nekā tas bija pirms desmit vai divdesmit gadiem, kad slam dunk vēl nebija tik populārs. Visi danki, ko kāds ir izdarījis ir pieejami youtube.com un atliek vien trenēties un iet uz priekšu. Jau pagājušajā sezonā redzējām iespaidīgus dankus no jaunajiem un sapratām, ka šajā sezonā ir jāiet ar vēl lielāku jaudu, jo jaunieši tam ir gatavi. Esmu sajūsmā un ticu, ka skatītāji arī būs pārsteigti, tāpēc aicinu ikvienu 27. augustā, plkst.20.00 uz “Maximas Junior Slam dunk” konkursu. Būs iespaidīga žūrija, būs pārsteigumi un pats galvenais būs haips!

 

Lielajā superfinālā jaunieši cīnīsies par naudas balvām, kuras atbalsta “Maxima”, lai jaunajiem dankeriem ir starta kapitāls sava talanta kopšanai. 

1.vieta - 150 eiro

2.vieta - 100 eiro

3.vieta - 50 eiro

 

Superfinālā piedalīsies 8 jaunie dankeri, bet četri no tiem jau ir zināmi, tāpēc ir laiks noskaidrot atlikušos dalībniekus, lai ideālais fināla komplekts būtu gatavs. Aicinām ikvienu dankeri 20. augustā reģistrēties no plkst.15.00 - 15.45 Grīziņkalnā uz vietas. Svarīgi arī piebilst, ka konkursā piedalās U13/U14 vecuma jaunieši!

 

Ir laiks atrast jaunus talantus, laiks kļūt par labāko jauniešu dankeri Latvijā!

 

Paldies “Maxima Latvija” par atbalstu!