×

Jaunumi

Turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” tiešraide 1.martā

Spilgteņi

Sanita Vitkovska

27. februāris, 2021, 16:50

Pirmdien, 1.martā, plkst. 19.00 Ghetto Games youtube kanālā GhettoTV būs skatāma turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” iknedēļas tiešraide. Tās laikā kopā ar Jāni Burmistri un Reini Hugo Kalniņu ikvienam būs iespēja sekot līdzi NBA 2K21 turnīra finālam un aplūkot pašreizējo skolu rangu.

Tiešraides laikā kopīgi tiks noskaidrots uzvarētājs e-sporta spēlēs basketbolā NBA 2K21, kas savai skolai nopelnīs uzvaras punktus turnīra otrajā posmā. Papildus tam, skatītāji varēs uzzināt pašreizējo Rīgas skolu rangu turnīrā “VEF Rīgas skolu superlīga” un noklausīties sarunu ar bijušo VEF Rīgas Superlīgas spēlētāju Artūru Žagaru. Tiešraides laikā gaidāms studijas viesis, no kura ikvienam turnīra spēlētājam būtu ko mācīties – Latvijas 3x3 izlases spēlētājs un 3x3 pasaules tūres MVP. Tiešraides noslēgumā viens no skatītājiem iegūs balvu no Ghetto Games laimes rata. Sīkāku informāciju par skatītāju konkursu iespējams atrast Ghetto Games Instagram kontā. 

Kopš 2010.gada turnīrs “VEF Rīgas skolu superlīga” norisinājies Rīgas skolās jau vienpadsmit reizes, taču šogad, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, turnīrs norisināsies online vidē, un tam būs iespējams sekot līdzi video translācijās. Turnīrā var piedalīties gan zēni, gan meitenes no 6. - 12. klasei. Sacensības norisināsies piecās kategorijās, un katrā no tām dalībnieku uzdevums būs veikt aktivitātes un žūrijas novērtējumam iesūtīt atskaites foto vai video. Dalībniekiem būs jāveic soda metieni un metieni no centra, kā arī 3 punktu un 4 punktu metieni. Turnīra laikā norisināsies arī slam dunk jeb danku konkurss. Bez vecuma ierobežojuma būs iespējams piedalīties arī e-sporta sacensībās starp skolām basketbolā, spēlējot NBA2K21 PlayStation platformā. Papildus tam, ikvienam būs iespēja sevi pierādīt arī skriešanas un iešanas disciplīnās.

 

Kontaktinformācija:

Kārlis Podāns

VEF Rīgas skolu superlīgas projekta menedžeris

e-pasts: kpodans@gmail.com

tel.nr.: +371 24785773