×

Ghetto Basket

Peinera kvartets nosargā Rēzeknes "Ghetto Basket" no Polijas un Lietuvas iekarotājiem

Ghetto Basket

Renārs Buivids

5. augusts, 0:20

"Ghetto Basket" 11. sezonas noslēguma izbraukuma turnīrā svētdien, 4. augustā Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā par Pro grupas čempioniem kļuva Rēzeknes "Narm" 3x3 basketbolisti (Maksims Peiners, Toms Upe, Valdis Seņkāns, Linards Lazdiņš), kuri ceļā uz finālu pārspēja abus Polijas U23 izlases sastāvus, bet finālā dramatiskā cīņā ar 22:21 uzveica Lietuvas "JUZ".

4. augusta Rēzeknes "Ghetto Basket" laureāti:

Pro grupa

1. "Narm" (Maksims Peiners, Toms Upe, Valdis Seņkāns, Linards Lazdiņš);

2. Lietuvas "JUZ" (Kristupas Tuturis, Arnas Aniulis, Ritis Meškauskas, Eduards Rogačovs);

3. "Team Polska U23 Two" (Rafals Komenda, Maksimilians Čapla, Stefans Marčlevskis, Mihals Andžejs Kročaks).

Amatieru grupa

1. "Melnais" (Alvis Šmagris, Andis Petuks, Artūrs Ozoliņš, Dairis Melnacis);

2. "Svētdienas Rokdarbu pulciņš" (Edgars Unzuls, Gatis Dembovskis, Māris Vaičulis, Mārtiņš Silickis);

3. "Nameiz Broļ" (Agris Ralfs Šķesters, Kārlis Patriks Vanags, Matīss Indriksons, Roberts Blūms).

Sieviešu grupa

1. "Linden Oak Leaf" (Laura Baltace, Laura Okuņeva, Ligita Līga Golovko, Sindija Kudule);

2. "Maksis" (Daina Platača, Elīna Anna Brante, Zane Neilande);

3. "Fortnite" (Evelīne Kraveca, Sņežana Gļeba, Valērija Baranovska).

Vīriešu 35+ grupa

1. "Garkalnes Runči" (Armands Mežaraups, Kaspars Jurevics, Ingemārs Grēvels, Renārs Buivids);

2. "LDz" (Aivars Pavlāns, Aleksandrs Ļebedevs, Jevgeņijs Pakšto, Sergejs Kuzmins);

3. "ARTauto.lv" (Aleksandrs Grehovs, Dmitrijs Lavrentjevs, Igors Izvekovs, Raimonds Kauliņš).

U16 grupa

1. "Rookies ProBasketball" (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Vitālijs Vizulis);

2. "Freshman" (Dāvis Stivriņš, Gatis Dembovskis, Kārlis Kristiāns Dundurs, Renārs Saukāns);

3. "Vemols/Madona" (Arvis Šilinskis, Edijs Skuja, Renārs Ostrovskis).

U14 grupas zēni

1. "Ūdens bumbas" (Eduards Dāgs Gaiķēns, Kristiāns Armanovs, Kristiāns Pastors);

2. "Kraslava Nation" (Edvards Silajānis, Jānis Meškovskis, Marats Jegorovs);

3. "JBM" (Dāvis Ceirulis, Edgars Malinovskis, Mihails Barišņikovs, Rodrigo Jugans).

U14 grupas meitenes

1. "Kā tad" (Arita Baltace, Elīze Ineta Ļaksa, Katrīna Eva Millere, Oļesja Bojarova);

2. "Ankle Breakers" (Agnese Pavlovska, Dagnija Suseja, Daniela Voiciša, Elīza Zizlāne);

3. "Rēzeknietes" (Alija Kuzmina, Iluta Zeltiņa, Jana Pavkšto, Santa Šuste).

U12 grupa

1. "Nets" (Dāvis Liepnieks, Gustavs Alberts Gumbelis, Markuss Piļščikovs, Markuss Skuja);

2. "Rivers" (Aleksandrs Podkolzins, Artūrs Bozovičs, Ritvars Nikolajevs);

3. "All Stars Rugāji" (Ņikita Maksimovičs, Raivis Vīksniņš, Ralfs Aleksandrovs).

Foto: Alex Puškins