×

Ghetto Floorball

Bullīšu konkurss un plūdi florbolā - 13.Ghetto Floorball Posms

Ghetto Floorball

Sintija Leimane

16. augusts, 2018, 17:36

TĀ TIK TIEŠĀM IR, LIETAINĀKĀ OTRDIENA PIENĀCA KLĀT NEMANOT!
14.Augustā tikāmies Ghetto Floorbol Bullīšu dienā! Paldies Liels "Latvijas Florbola Savienībai", bez jums šis nebūtu izdevies!
Taču, kas notika bullīšu konkursā? Vārtsargs slīdēja, kā pa slidotavu, un uzvarētāji bija Čaļi no Cēsim, atbrauca un paķēra uzvaru! Protams, arī naudas balvu! ???

Dzīve nav par to, lai gaidītu kamēr pāriet lietus.☔ Ir jāiet uz laukuma, jāparāda sevi un jāizmanto lietus savā labā! Grandu spēles atkal paspēja mūs pārsteigt ar emocijām! Pilnīgi jauni čempiņi, pieveica visus, arī mūsu Grīziņa čempiņus! Kas viņi ir? Un, kas ir “Pelmenīši”? Un vai viņiem ir preses pārstāvis? ?

Šoks pāršalca visu Grīziņu, kad "Pelmenīši" lepni iesoļoja kolizeja viducī. Čaļi godam spēlēja, visi cauri slapji, bet mazie atbalstītāji godam prata pierādīt, ka arī viņi, Grīziņā, paliks atmiņās ar savu dzirksti par florbolu. Komanda "Pelmenīši" kā stiprākos, no sava skata punkta, izcēla komandu "Paldies Latiņam" .  Ar šo komandu, viņī cīnijās finālā, cik tur maz trūka, džeki, ne? Paldies jums čaļi! Tiekamies ! ??✌

 Rīkotajā Bullīšu konkursā, savu cīņas sparu parādīja čaļi no Cēsīm- "Lekrings".  Kā paši teica: "Nedaudz iespringām, bet bija easy!" Tik pat "easy" čaļie ieguva arī naudas balvu 80 euro. Diez ko viņi pirks? ?

Prieks, arī par jaunākajiem dalībniekiem. U13 un U16 kārtējo reizi izcēlās ar trāpīgiem vārtiem, komandas sparu un arī lietus viņus neapturēja. Vēlamies uzslavēt komandu "Denijs", kas nu jau startē arī Grandu grupā, kā "Grandīgais Denijs". ?Puiši godam "sakapā"savā vecuma grupā, un, vēl paspēj sevi pierādīt lielajiem. Malači,džeki!

Tā tik  turpinat! ?

Protams, labākie no lābākajiem ?? Rezultāti 13. Regulārajā Turnīrā! : 
_______________________________
Grandu grupas TOP 3 komandas :
?- “Pelmenīši”
?- “Paldies Latiņam”
?- “Žigurdačī”
_______________________________

BULLĪŠU TOP 3 komandas :
?- “Lekrings”
?- “Oxdog/Posantre”
?- “Denijs”
_______________________________
U13 grupas TOP 3 komandas :
?- “Sleep Gang”
?- “Copētāju Apvienība”
?- “4 Nesekmīgas”
_______________________________

U16 grupas TOP 3 komandas :
?- “Denijs”
?- “Sāls”
?- “Mīnusiņš” •

Paldies spēlētājiem, tiekamies nākamajā turnīrā! ??? Kas, nu notiks, jau kā pēdējais Regulārais Turnīrs šajā sezonā! Vai spējat tam noticēt? Gatavi Superfinālam? Jo mēs esam sagatavojuši jums pārsteigumus! ?

Tiekamies 23. Augustā ! Tieši tā, nākamajā nedēļā būsim Ceturtdienā, nedaudz nepierasti, bet ceram, ka Jums vēl ir ko parādīt, pirms paša Superfināla! ??