×

Ghetto Floorball

Florbola emocijām bagātākais notikums - Superfināls 2018

Ghetto Floorball

Sintija Leimane

29. augusts, 2018, 11:11

Grīziņā florbolisti ne tikai pierāda komandas sparu, ne tikai iegūst uzvaras, bet visas sezonas garumā audzina savu raksturu! Sākot jau no maziem, beidzot ar lieliem! Tad nu redzēsim, kur Jūs šīs prasmes un emocijas aizvedīs!

28. augustā aizvadījām ne tikai SESTĀS sezonas beigas, bet arī piedzīvojām neaizmirstamu SUPERFINĀLU! ?❗
Mēdz teikt, ka labs nāk ar gaidīšanu. Tā gan ir, bet, lai tiktu pie uzvaras, ir jābūt spēcīgai komandai! Labākie, protams, tiekās Grīziņā. Emocijas varēja tvert ik uz soļa! ?

Komandā ir spēks, par to varēja pārliecināties ikkatrs! "Grīziņš, tas ir tusiņš", tā saka paši spēlētāji. CIlvēku atsaucība, brīvprātīgo iesaistīšanās un sajūtas, kas virmoja gaisā, liek mums saprast! Jūs esat tie, kas mūs virza uz priekšu! Paldies, ik vienam no jums !
Liels paldies arī  Rīgas 1.Tālmācības Vidusskolai, par atbalstu un par to, ka motivējat jauniešus turpināt iesākto. Jo tieši "777" jau otro gadu pēc kārtas ieguva braucienu uz Pasaules Čempionātu Hokejā, Slovākijā! Lai džekiem superīgs brauciens, atsūtat mums bildi! ???

“Tas ir fināls, bet tās nav beigas!” Ar jūsu atdevi, prasmi mācīties un smaidiem sejās, ka darat to, ko sirds mīl, džeki, mēs gāzīsim kalnus! ? Bildēs varat redzēt ne tikai čempiņus, bet arī cilvēkus, kuriem vienkārši vajadzēja pateikt “paldies”.Kā piemēram, Imantam no Limbažiem! Paldies arī superīgajiem skatītājiem un ikvienam, kas ieguldīja sevi! Un, protams, #MCpavēlniekiem Denijam Romanovskim un Laurim Zalānam ! ❤

Pavisam neticami, cik ātri viss notiek, tik pat neaizmirstamu finālu sagaidījām vakar, kad gluži pēdējās sekundēs čaļi izcīnīja uzvaru! ?Un, protams, Superfinālā gāja karsti, bet sevi atkal pierādīja "777" ! Džeki tiešām malači, diez kā būs nākamajā sezonā! Paldies arī Latvija Florbola Federācijai par superīgo atbalstu, par neaizmirstamu sezonu, kurā mēs bez jums, nu nekā!

Nu, tad protams, mūsu Superfināla labākie:
Grandu Top3:
?- “777”
?- “Oxdog/Posantre”
?- “Pavasara Degsme”

U16 TOP 3:
?- “Mīnusiņš”
?- “Nesagāja”
?- “Denijs”

U13 TOP 3:
?- “Taco Delivery”
?- “Benderi”
?- “Sleep Gang”

Mums neticās, ka kopā esam piedzīvojuši vēl vienu neaizmirstamu sezonu! Mēs augam kopā ar jums! ❤Tiekamies jau nākamajā sezonā!