×

Ghetto Floorball

Ghetto Games atgriežās ar skolu tūri!

Ghetto Basket

Ghetto Games Media

3. septembris, 2022, 17:42

Ghetto Games 14.sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus, Eiropā, un, lielisku sezonu Latvijā! Ne tikai Rīgas, bet arī Daugavpils, Ventspils, Valmieras un citu pilsētu jauniešiem Ghetto Games nav svešs.

Katru vasaru palielinās dalībnieku skaits no visas Latvijas. Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda, diskusijas un tiek sniegta informācija kā katrs Latvijas jaunietis var darboties Ghetto Games, pat ja sports ir uz Jūs!

Šobrīd pēc pandēmijas laikā piedzīvotajiem ierobežojumiem, daudziem skolēniem ir ļoti grūti komunicēt un atgriezties klātienes komunikācijā. Tik pat svarīgi  ir būt arī aktīviem, jo sports palīdz katra mentālajai veselībai! Tāpēc Ghetto Games piedāvā iespēju braukt ciemos tieši uz Tavu skolu, lai pavadītu aktīvu sporta stundu, iepazītu Ghetto Games kustību un personību stāstus šajā kustībā. Protams, iespējas jauniešiem darboties Ghetto Akadēmijā, kas ir neformālā jauniešu skola, kurā skolēni/jaunieši apgūst dzīves skolu!

Šī gada pieteikšanās notiek no 3.-11. septembriem. Pieteikties tiek aicināti skolēni no 4.-12.klasei kā arī pieteikuma anketa aicina skolēnus fimēt pieteikuma video!

 

Pieteikumu meklē šeit: ej.uz/ggskoluture2022
 


Paldies "Maxima" par iesaisti "Skolu Tūres" projektā.