×

Ghetto Floorball

Ghetto Games sāk jaudīgāko sezonu!

Ghetto Basket

Ghetto Media House

11. maijs, 21:31

13. maijs neoficiāli ir kļuvis par ielu sporta nacionālo svētku dienu, jo tieši 13. maijā Eiropā lielākā ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” atklāj tradīcijām bagāto vasaras sezonu. Arī šis gads nav izņēmums un 13. maijā, Grīziņkalnā, dienas vidū tiks dots starts jaudīgākajai, pēc kārtas jau 15. sezonai, ko piepildīs ielu basketbols, futbols un florbols, kā arī cīņas, dejas, brīvrunas, ielu vingrotāji, šovi, konkursi, festivāli un citi pārsteigumi.

Svinīgais starts Ghetto Games 15. sezonai tiks dots plkst. 12:00, un visas dienas garumā galvenie sportiskie notikumi būs vērojami 3x3 basketbola laukumos, kur startēs U-12, U-14, U-16, Lady, Open un Pro grupas. Sezonas lielā balva U-17, Lady un Open grupās ir Kristapa Porziņģa dāvinātais ceļojums uz Ameriku, tāpēc cīņa par katru uzvaru solās būt ar viegli vulkānisku degsmi. 13. maijs būs arī pirmais Baltijas 3x3 līgas posms, kurā profesionāļi cīnīsies par vērtīgām balvām un ceļazīmēm uz citiem starptautiskajiem turnīriem.

Paralēli 3x3 basketbolam, Grīziņkalna parkā apkārt kolizejam, visas dienas garumā līdz plkst. 17:30 notiks dažādas aktivitātes, kas būs izklaidējošas skatītājiem un kaut nedaudz “ļaus iekosties” Ghetto Games 15. sezonas “svētku pīrāgā”. Ghetto Dance ir sarūpējis aizraujošas deju cīņas, savukārt Ghetto Fight ringā cīņas notiks vārda tiešajā nozīmē. Tāpat būs iespēja sacensties futbola un florbola meistarībā, kā arī vērot ielu vingrošanas sacensības ar elpu aizraujošām piruetēm un Kurbada cienīgiem spēka pārbaudījumiem. 

Svētku dalībnieki aicināti būt kolizeja centra tuvumā visas dienas garumā un nepalaist garām savu iespēju tikt pie kolosālām balvām, ko sarūpējuši vairāki Ghetto Games jaunās sezonas sadarbības partneri: Nike, Zaķumuiža, Baltic Ovo, Fazer StreetFood, Dzintars, Ķekava, Autoskola Credo Autoprieks, Balcia Apdrošināšana. 

Svinību kulminācija būs vērojama plkst. 18:00, kad ar vislielāko jaudu tiks dots skaļākais starts 15. Ghetto Games sezonai un servēts sportiskais “saldais ēdiens” – Baltijas 3x3 līgas pusfināli un fināli. Ar uzlādējošu un motivējošu iznācienu priecēs Latvijas hip hop leģenda, krusttēvs un iedvesmotājs Gustavo. No mikrorajonu pagalmiem augšāmcelsies skrituļojošās seniores, kā arī izklaidēs citi jautri pārsteigumi.

Ieeja Ghetto Games jaunās sezonas svinībās ir bez maksas un tā ir draudzīga vide jauniešiem, ģimenēm ar bērniem, kustības entuziastiem un veselīgi domājošiem indivīdiem. Alkoholiskos dzērienus, cīgas un gudrās smēķēšanas ierīces parka teritorijā lietot gan nav atļauts. 

Laiks sestdien solās būt vairāk nekā labs – plus 20 grādi, tāpēc tiekamies Grīziņā!