×

Ghetto Floorball

Tradīcijas turpinot, “Ghetto Games” atgriežas ar svinīgāko notikumu ielu sportā un kultūrā - Ghetto Games Gada Balva!

Ghetto Basket

Ghetto Games Media

14. novembris, 2022, 10:38

Tradīcijas turpinot, jauniešu ielu un sporta kultūras organizācija “Ghetto Games” atgriežās ar svinīgāko notikumu ielu sportā un kultūrā - Ghetto Games Gada Balva! “Ghetto Games Gada Balva” ir vienīgais pasākums, kurā pasakas atlētiem par ieguldījumu ielu sportā un kultūrā, Latvijā. Pēdējo reizi šis pasākums norisinājās 2017.gada nogalē, kurā nominēja un apbalvoja labākos sezonas notikumus un atlētus ielu sportā un kultūrā.

Tradīcijas atgriežot, šī gada 29.novembrī, “Splendid Palace”, atgriezīsies Ghetto Games gada balva, kurā nominēs un apbalvos labākos atlētus un notikumus, aizvadītajā Ghetto Games 14.sezonā! Balvas tiks pasniegtas "Ghetto Games" atlētiem, sezonas spigtāko notikumu īpašniekiem, kuri Latvijas vārdu nes pasaulē un kuri sniedz ieguldījumu ielu sporta un kultūras attīstībā.

Šajā gadā būs vairāk kā desmit nominācijas: 3x3 basketbolā, 3x3 futbolā, 3x3 florbolā, hip-hop dejās, cīņu sportā, brīvrunas batlā, bmx, inline, skūteru, skeitborda un vēl citās kategorijās, kurās apbalvos 1- 2 atlētus vai komandas! 

Starp nominētajiem atlētiem ir tādas personības kā Latvijas 3x3 U17 izlase, Kārlis Lasmanis, Nils Jansons, Ernests Zēbolds, Artūrs Bogdanovičs, Liene Nulle un citas personības ielu sportā un kultūrā.

Nomināciju uzvarētāji ir jau izvēlēti un šajā gadā pasākuma organizatori pauž, ka iesaistīja balsošanā arī Ghetto Games draugus un atbaltītājus, lai noskaidrotu “Ghetto Games Gada labāko atlētu/komandu”, taču vairāk neko neizpauž un aicina skatīties gada balvu tiešraidē. Pasākums notiek tikai ar ielūgiem, tāpēc gada balvai vari līdzi sekot Ghetto TV youtube kanāla vai arī ar atkārtojumu skatīties TV24 televīzijas kanālā.