×

Ghetto Football

17. jūlija “Ghetto Football” sasniegts jauniešu komandu rekords

Ghetto Football

Renārs Buivids

18. jūlijs, 9:18

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 17. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā tika sasniegts jauniešu grupu – U16, U14, U12 – jauns masveidības rekords, jo laukumos ar asfalta segumu trīs pret trīs formātā cīnījās 68 komandas. U16 grupā uzvarēja “Nike Strike”, U14 – “Rīgas bērni”, U12 – “Smiltenes Apkopēji”, Vīriešu grupā – “TGK”

Vīriešu grupā 50 komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja “TGK”, kurai šis bija ceturtais čempionu tituls šosezon Grīziņkalnā, kā arī piektā uzvara kopumā, jo kopvērtējuma līdervienība triumfēja arī 13. jūlijā Ventspilī. Ceļā uz finālu “TGK” (Maksims Kuršs, Andrejs Burenkovs, Artjoms Kurazovs, Eduards Martins) apspēlēja “Goal Digers”, “Amatierus” un “Pieneņpūkas”, bet turnīra svarīgākajā mačā ar 8:0 sagrāva “BJFK Jēkabpils” (Rainers Ragainis, Vitālijs Kudrjašovs, Maksims Potlovs, Valdis Vizulis). 17+ grupā 3. vietu ieguva “AAAA” kvartets” (Edijs Skurjats, Dairis Baranovs, Beiraks Eivazovs, Artūrs Kuļešovs).

“Ghetto Football” piektdien, 19. jūlijā viesosies Preiļos, kur pirmo reizi notiks atsevišķs “Panna” turnīrs, bet sestdien, 20. jūlijā Smiltenē jau nākamais trīs pret trīs formāta futbola turnīrs.

17. jūlija “Ghetto Football” laureāti:

17+ grupas A “Play-off”

1. “TGK” (Maksims Kuršs, Andrejs Burenkovs, Artjoms Kurazovs, Eduards Martins);

2. “BJFK Jēkabpils” (Rainers Ragainis, Vitālijs Kudrjašovs, Maksims Potlovs, Valdis Vizulis);

3. “AAAA” (Edijs Skurjats, Dairis Baranovs, Beiraks Eivazovs, Artūrs Kuļešovs).

17+ grupas B “Play-off”

1. “Armani Bezmani” (Matīss Beitāns, Aleksandrs Sdobņikovs, Jānis Pudāns, Armands Godainis);

2. “Show Time” (Aleksandrs Gladuševs, Kirils Protass, Andrejs Nikolajevs, Gļebs Cvetkovs);

3. “Flacko” (Vadims Dmitrijevs, Vladislavs Zaikins, Ričards Rimicāns, Aleksandrs Vasiļenko).

17+ grupas C “Play-off”

1. “Baldeznije Ve4era” (Romans Repins, Andrejs Miklaševičs, Artjoms Vorobjovs).

U16 grupas A “Play-off”

1. “Nike Strike” (Arturs Krancmanis, Dmitrijs Skugarevs, Olivers Freimanis, Tomass Birstiņš);

2. “Vein tač” (Dāvis Kvants, Francis Bērziņš, Jans van der Steins, Raivo Stūriņš);

3. “Devīto nepabeidzām” (Bertrams Pjatkins, Miks Smildziņš, Roberts Līdaka, Toms Dušelis).

U16 grupas B “Play-off”

1. “Sorry reklāma” (Bruts Georgs Sniķeris, Dāvis Pētersons, Ernests Pētersons, Krists Korulis).

U14 grupa

1. “Rīgas Bērni” (Artjoms Petrovs, Daņiks Krasnovs, Tomašs Mickēvičs);

2. “Nesagāja” (Daniels Geidāns, Efraims Valutadatils, Kaspars Barkāns, Miks Kļaviņš);

3. “Getiņš Ogrē” (Daniels Latiševs, Kārlis Drone, Ričards Dimants, Romans Afanasjevs).

U12 grupa

1. “Smiltenes Apkopēji” (Emīls Dūmiņš, Rinalds Freilihs, Tomass Rubņikovičs);

2. “Kliņģer Tīģeri” (Aleksandrs Zahars, Mārcis Upīts, Rems Dzeguze);

3. “Kaulā Gājēji” (Dāvids Ralfs Zāģeris, Emīls Gauris, Patriks Putniņš, Renārs Šļūka).