×

Ghetto Football

20. jūlijā “Ghetto Football” spēles notiks Smiltenē

Ghetto Football

Renārs Buivids

18. jūlijs, 2019, 9:31

“Ghetto Football” devītās sezonas ceturtais izbraukuma turnīrs ārpus Rīgas, Grīziņkalna notiks sestdien, 20. jūlijā Smiltenē, kad būs iespēja ne tikai spēlēt 3:3 futbolu četrās vecumas grupās, krājot ranga punktus sezonas kopvērtējumā, bet arī pārbaudīt individuālo meistarību “Pannas” formātā un izklaidēties dažādās ar futbola saistītās atrakcijās. 

“Ghetto Football” pasākuma norises vieta Smiltenē, sporta un atpūtas kompleksā “Teperis”. Komandu reģistrācija no plkst. 13:00, bet spēļu sākums plkst. 14:00. Smiltenes turnīrā spēles notiks četrās vecuma grupās – 17+, U16, U14 un U12. Paralēli notiks arī “Pannas” sacensības divās vecuma grupās – 16+ un U15.

Dalības maksa komandai 17+ grupā noteikta 15 eiro apmērā, bet pārējās vecuma grupās – desmit eiro. Tukuma komandām dalības maksa mazāka - attiecīgi desmit un seši eiro. Jaunas spēlētājas licences noformēšana izmaksās trīs eiro. Piedalīšanās “Pannas” turnīrā būs bez maksas.

Ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem būs iespēja izklaidēties futbola atrakcijās – “Foot Darts”, galda futbolā un pie datora konsolēm “Playstation 4”. 

Smiltenes turnīrā visās vecuma grupās būs iespēja krāt sezonas kopvērtējuma punktus, lai izcīnītu ceļazīmi uz 28. augusta superfināliem Grīziņkalnā.

17+ grupas čempionvienība saņems apmaksātu braucienu uz Spāniju, lai klātienē vērotu par “El Clasico” dēvēto maču starp šīs valsts grandiem – “Real Madrid” un “Barcelona”. 17+ grupas sezonas ranga uzvarētāji, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Futbola federāciju, kopā ar Latvijas valstsvienību šā gada rudenī dosies uz izbraukuma spēli Izraēlā vai Austrijā. Savukārt U16 grupas superfināla uzvarētāji 2020. gadā dosies uz Eiropas čempionātu futbolā.