×

Ghetto Football

“Ghetto Football” Smiltenē ar 49 komandām

Ghetto Football

Renārs Buivids

22. jūlijs, 10:10

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā sestdien, 20. jūlijā Smiltenē sporta un atpūtas kompleksā “Teperis” notikušajās trīs pret trīs futbola sacensībās par uzvarētājiem 17+ grupā kļuva “TGK” pārstāvji, apsteidzot “Who is Yanka” un “NRG”.

“TGK” komanda, kuru šoreiz pārstāvēja Maksims Kuršs, Matīss Babris, Artjoms Kurazovs un Andrejs Burenkovs, uzvarēja jau trešajā “Ghetto Football” turnīrā pēc kārtas. Šis kvartets triumfēja gan 13. jūlijā “Ghetto Games” festivālā Ventspilī, gan tradicionālajā trešdienas vakara turnīrā 17. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā. Kopumā “TGK” šī bija sestā uzvara šīs vasaras laikā, kas ļāva nostiprināties “Ghetto Football” ranga kopvērtējuma vadībā.

Arī U16 grupā Smiltenē uzvarēja “Ghetto Football” sezonas panākumiem bagātākā komanda “Nike Strike” - Arturs Krancmanis, Rainers Mūrnieks, Vadims Dmitrijevs, Olivers Freimanis. “Nike Strike” finālā pārspēja “Sorry reklāma”, bet 3. vietu ieguva “Lietpratēji”. U14 grupā labākie bija “Nesagāja”, bet U12 grupā triumfēja lokālā komanda “Smiltenes apkopēji”.

Smiltenes turnīrā visās vecuma grupās bija iespēja krāt sezonas kopvērtējuma punktus, lai izcīnītu ceļazīmi uz 28. augusta superfināliem Grīziņkalnā. 17+ grupas čempionvienība saņems apmaksātu braucienu uz Spāniju, lai klātienē vērotu par “El Clasico” dēvēto maču starp šīs valsts grandiem – “Real Madrid” un “Barcelona”. 17+ grupas sezonas ranga uzvarētāji, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Futbola federāciju, kopā ar Latvijas valstsvienību šā gada rudenī dosies uz izbraukuma spēli Izraēlā vai Austrijā. Savukārt U16 grupas superfināla uzvarētāji 2020. gadā dosies uz Eiropas čempionātu futbolā.

“Ghetto Football” nākamais turnīrs notiks trešdien, 24. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā.

20. jūlija Smiltenes “Ghetto Football” laureāti:

17+ grupas A “Play-off”

1. “TGK” (Maksims Kuršs, Matīss Babris, Artjoms Kurazovs, Andrejs Burenkovs);

2. “Who is Yanka” (Aleksandrs Puškins, Aleksejs Andrejevs, Aleksandrs Jurkovs);

3. “NRG” (Vadims Dmitrijevs, Andzejs Mickevics, Andrejs Kvīns, Toms Šteinbergs).

17+ grupas B “Play-off”

1. “LDV” (Inars Juška, Uģis Meiers, Ričards Strods);

2. “SK Spāks” (Dairis Rubulis, Kaspars Miezis, Jānis Antāns, Raivis Silickis);

3. “Trippin’ Around” (Renārs Selickis, Uģis Ritvars Ļūļaks, Ritvaldis Ancāns, Deniss Olands).

U16 grupa

1. “Nike Strike” (Arturs Krancmanis, Rainers Mūrnieks, Vadims Dmitrijevs, Olivers Freimanis);

2. “Sorry reklāma” (Dāvis Pētersons, Krists Korulis, Haralds Kalniņš, Bruts Georgs Sniķeris);

3. “Lietpratēji” (Kārlis Pirktiņš, Reinis Silavs, Artūrs Ozoliņš, Artis Ķempelis).

U14 grupa

1. “Nesagāja” (Kaspars Barkāns, Miks Būmanis, Milans Brahmanis, Daniels Geidāns);

2. “Valmieras štangas” (Martins Eduards Rusmanis, Ioanns Fjodorovs, Martins Bokta);

3. “Papa Petrovs” (Ritvars Berzins, Endijs Ābols-Siņakovs, Kristiāns Petrovs).

U12 grupa

1. “Smiltenes apkopēji” (Rinalds Freilihs, Tomass Rubņikovičs, Emīls Dūmiņš);

2. “Kliņģer Tīģeri” (Mārcis Upīts, Rems Dzeguze, Aleksandrs Zahars);

3. “Ghetto Priekuļi” (Alekss Tkašenko, Rauls Jānelsiņš, Hugo Beķeris).