×

Ghetto Football

Ghetto Football Superfināls!

Ghetto Football

Matīss Babris

25. augusts, 2020, 21:08

Ir aizvadīta īsākā Ghetto Football sezona, kas pēc kārtas ir jau desmitā! Par spīti tam, ka tā bija praktiski uz pusi īsāka nekā ierasts, mums nevarēja sūdzēties par emociju, pārsteigumu un līmeņa trūkumu kādā no posmiem!
Esam pietuvojušies sezonas kulminācijai - superfinālam, kurā savā starpā spēkosies tikai stiprākās komandas 5 vecuma grupās!

Otrdienas agrā pēcpusdienā Ghetto Football birojā izlozējām komandu sadalījumu pa grupām un ieguvām ļoti interesantus rezultātus. Ir gan ļoti līdzvērtīgas grupas, gan tā saucamās "nāves grupas", gan grupas ar izteiktiem līderiem!

Par visu pēc kārtas!

U12 grupas superfinālā piedalās 8 komandas, kas sadalītas 2 grupās, katrā grupā pa 4 vienībām. A grupā tika ielozētas "Ceļa zīmes", "C4", "Ogres cīnītāji" un "Iecavnieki", bet B grupā tika ielozētas "Mumini", "No name", "JDFS" un "Ventspils" vienības. Par grupu favorītēm var uzskatīt "Ogres cīnītāji" un "Iecavnieki" vienības A grupā, bet B grupā par tādām var nosaukt "Ventspils" un "JDFS" komandas, kas sezonas rangā ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu. Bet tā kā šie ir superfināli un te viss sākas no nulles, rezultātus ir grūti paredzēt un ļoti iespējams, ka mūs gaida gan pārsteigumi, gan vilšanās, bet tas viss ir atkarīgs no spēlētāju gribasspēka un tehniskā arsenāla, kā arī aukstasinība nekad nav nākusi par ļaunu superfināla dalībniekiem!

U14 grupas superfinālā piedalās labākās 16 komandas, kas sadalītas 4 grupās pa 4 komandām katrā grupā. A grupā ielozēja "SKA", "Stīvie", "Aigars" un "Kings" vienības, B grupā nonāca "Omes pelmeņi", "You know", "Leģion" un "Fantomasi", C grupā tika izlozētas "Āpši", "Kotāns", "Getiņš Imantā", "Ghetto čaļi" komandas, bet D grupā nonāca "Nepeldi", "Komandas nosaukums", "Cementa olas" un "Getiņš Ogrē" komandas. Par nosacītiem favorītiem U14 grupā var uzskatīt komandu "Fantomasi", kas sezonas laikā 5 reizes ieguva 1. vietu, divas reizes nonāca uz pjedestāla trešā pakāpiena, vienreiz uz otrā pakāpiena un tikai vienu reizi palika aiz labāko trijnieka, ieņemot 4. vietu.

U16 grupas superfinālā, tāpat kā U14 grupā, piedalās 16 labākās vienības, kas sadalītas 4 grupās. A grupā nonāca "Golfa speciālisti", "Opa opa", "BST" un "DDDD" komandas, B grupā - "Skiers", "Papa Petrov", "Odna virtuška i ti poduška" un "ACE", C grupā par uzvaru cīnīsies "Kālija negroīds", "Quattro", "Trejdeviņi bāleliņi" un "CTRL", bet D grupā ielozēja "FK Kust", "La Lii", "Nesagāja" un "Vein tač" komandas. Katrā no grupām ir savas intrigas un ir ļoti liela varbūtība negaidītiem rezultātiem. Vai sezonas līderi "CTRL" spēs apliecināt savu pārākumu arī superfinālā? To noteikti centīsies nepieļaut visas pārējās 15 komandas ar "Vein tač", "ACE", "DDDD" priekšgalā! Kā melnos zirdziņus, kas var izšaut īstajā mirklī, jāuzskata "Odna virtuška i ti poduška", kas spēlē ar mainīgām sekmēm, bet, ja visi faktori nostājas pareizi, tad viņi var apspēlēt ik vienu!

U19 ir vecuma grupa, ko radījām tikai šogad kā eksperimentu un ne mirkli neesam nožēlojuši šo izvēli! Līmenis lielākajai daļai komandu ir līdzvērtīgs un katra no tām māk rādīt skaistu futbolu! Superfinālā piedalīsies 24 labākās U19 vienības, kas būs sadalītas 6 grupās pa 4 komandām un vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās visas 1. un 2. vietas, kā arī 4 labākās 3. vietas! A grupā nonāca "Ezītis miglā", "Papaja", "Regress" un "Armani bezmani", B grupā ar spēkiem mērosies "So high family", "Mākslinieki", "DDDD" un "Dack Janiel's", C grupā par uzvaru cīnīsies "Bruģis", "Kevin", "Hangover 97", "Devīto nepabeidzām", D grupā - "Team Oden", "Van tač", "FC Piazz" un "TEN", E grupā - "Filipino Swag 0108", "Fake", "Desperate Juniors", "Nike Strike", F grupā - "Skiers", "Opā opā", "Goal diggers", "NRG 2.0" vienības. Šī vecuma grupa ir īpaša ar to, ka tajā komandas vienlaikus ir gados jaunas un pieredzējušas, jo ir komandas, kas Ghetto Football turnīros piedalās jau pat 5 gadus! Par kandidātiem uz uzvaru superfinālā var pieminēt vismaz 3 komandas - "TEN", "Nike Strike" un "NRG 2.0", bet nekas nav akmenī kalts un katrai no 24 komandām ir iespēja uzvarēt šī gada superfinālā un tikt pie superīgas balvas - brauciens kopā ar Riga FC uz kādu no treniņnometnēm ārzemēs!

20+ grupā, kas šogad cīnīsies par ne tikai par respektu un labākās ielu futbola komandas Latvijā titulu, bet arī par ievērojamu naudas balvu 1000 Eiro apmērā! Šajā grupā superfinālā ir 24 dalībnieces, kas tiek sadalītas 6 grupās pa 4 komandām. Vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās visas 1. un 2. vietas, kā arī 4 labākās 3. vietas. A grupā tika ielozētas "St.Tropez", "Sprinteri", "Pacers" un "Amatieri", B grupā - "Ventspilnieki", "Vatermelons", "Dovgil" un "Who is Yanka" vienības, C grupā - "Uzticies man", "Mītava", "Flacko" un "Varakļāni", D grupu var uzskatīt par "Nāves grupu", jo tajā cīnās "AAAA", "Kālija negroīds", "Gvatar" un "TGK" vienības. pastarītes lomu atvēlot "Kālija negroīda" puišiem, E grupā ar spēkiem mērosies "Pokemoni", "Trippin' around", "Baldezhniki" un "Lokalise", bet E grupā - "Armani bezmani", "XXI", "Nike Strike" un "NRG" vienības. E grupā 3 komandas ne tikai piedalās, bet arī pretendē uz uzvaru U19 superfinālā - "NRG","Nike Strike", "Armani bezmani". Vai ranga līderi un pagājušā gada absolūtie čempioni "TGK" spēs izcīnīt titulu arī šoreiz? Vai to izdosies paveikt kādai komandai, kas to nav nekad iepriekš izcīnījusi? Vienu mēs zinām noteikti - bez intrigas šis turnīrs noteikti neizpaliks!

Neesam aizmirsuši arī par skatītājiem un pasākuma patīkamo un baudāmo daļu. Ik pa laikam skatītājiem būs iespēja piedalīties kādā no Fanyas un Beiraka sagatavotajiem konkursiem, plkst. 19:00 uzstāsies New Wavy pārstāvis Teacha, bet ap 20:20 uzstāsies Eliots. Protams, kā ierasts, būs pieejamas arī atrakcijas - galda futbols, galda teniss, novuss, FIFA 20, Teqball, Footdarts, Panna.

Ja gribi būt stilīgs un iekļauties starp Grīziņkalna apmeklētājiem, tad noteikti iemet aci mūsu Ghetto veikaliņā, kur būs iespēja iegādāties visu, sākot no zeķēm un krūzēm, līdz pat bumbām un džemperiem! 

Superfinālā noteikti izbadēsies ne viens vien, tādēļ par to, lai katrs būtu paēdis ir parūpējusies "Ķekava" ar grill party un "Maxima" ar veselīgā uztura staciju, bet ja kārojas visu iecienītais Ghetto burgerītis vai frī kartupelīši, tad tos varēs nopirkt Ghetto Pieturas vagoniņā.

Paldies ik vienam, kas ir piedalījies, atbalstījis un vienkārši bijis šī gada Ghetto Football pasākumos! Gaidām jūs arī Superdinālā un arī nākamajos pasākumos!