×

Ghetto Football

“Ghetto” futbola un florbola apvienotajā dienā startē 156 komandas

Ghetto Football

Renārs Buivids

8. augusts, 12:27

“Ghetto Games” 11. sezonā trešdien, 7. augusta kļuva par vienīgo dienu šajā vasarā, kad Rīgā, Grīziņkalnā sacentās florbolisti, vakara gaitā dalot laukumus ar futbolistiem. Kopā abos sporta veidos startēja 156 komandas, bet “Ghetto Football” turnīra galveno balvu – braucienu uz ielu futbola sacensībām Krievijā – izcīnīja gandrīz jau mēnesi pēc kārtas uzvarošais kvartets “TGK”.

7. augusta “Ghetto Football” laureāti:

17+ grupa

1. “TGK” (Eduards Martins, Elmars Bairamovs, Andrejs Burenkovs, Romāns Šteinboks); 2. “Sprinteri” (Kārlis Liepiņš, Afifs Ibragimovs, Vladislavs Titovs, Elvijs Driba); 3. “Armani Bezmani” (Jānis Pudāns, Armands Godainis, Matīss Beitāns, Aleksandrs Sdobnikovs); 4. “NRG” (Ņikita Pavlovs, Dmitrijs Puhovs, Tomašs Mickēvičs, Andrejs Mickēvičs).

U16 grupas A “Play-off”

1. “DDDD” (Nils Ozoliņš, Vadims Dmitrijevs, Deniss Osipovs, Daniils Berezanskis); 2. “Kas Tev Sāp?” (Rolands Strautiņš, Tomass Kontrims, Ralfs Brūveris, Rodrigo Strautiņš); 3. “Devīto nepabeidzām” (Roberts Līdaka, Bertrams Pjatkins, Miks Smildziņš, Jans Van Der Steins).

U16 grupas B “Play-off”

1. “Random” (Ņiķita Žuļenkovs, Ņiķita Akinfijevs, Varis Solovjovs); 2. “Khalifa” (Kristers Babris, Rainers Mūrnieks, Rinalds Sadovņikovs, Hugo Ekmanis); 3. “F*ck 12” (Žans Borisenoks, Miks Kļaviņš, Daņiks Krasnovs).

U13 grupa

1. “Cementa Olas” (Tomass Vaivods, Edvards Reksnis, Valters Volbergs); 2. “Getiņš Ogrē” (Regnārs Vekmanis, Ričards Dimants, Anrijs Nelsons, Kārlis Drone); 3.”PVP” (Patriks Vitkus, Vladimirs Paskovics, Patriks Valners).

U11 grupa

1. “Ghetto Priekuļi” (Markuss Roms, Alekss Tkašenko, Rauls Jānelsiņš); 2. “Mumini” (Mikuss Rozītis, Kārlis Balodis, Adrienas Meijers, Mārtiņš Tauvens); 3. “Ventspils” (Miks Zaķis, Andrejs Ruņģis, Aleksandrs Terentjevs, Kārlis Šimpermanis).

7. augusta “Ghetto Floorball” laureāti:

1.  “Miška” (Sandis Mihailovskis, Ralfs Jonikāns, Kristaps Urtāns, Mariss Giņko);

2. “Posantre” (Maksims Černovs, Adrians Mihailovs, Raitis Ozols, Marks Višņakovs);

3. “Špannugs” (Jēkabs Senkāns, Edvards Vimba,  Andrejs Zeltiņš, Jānis Ansons);

4. “Nesagāja” (Oskars Tūtāns, Armands Savins, Kristaps Ozoliņš, Hovards Kaļagins).

Foto: Alex Puškins