×

Ghetto Football

Ghetto Games brauc uz Rēzekni un Krāslavu

Ghetto Basket

Ghetto Games

4. augusts, 12:25

Jau šajā nedeļas nogalē visi ceļi vedīs uz Latgali - zilo ezeru zemi, jo tieši tur notiks Ghetto Basket un Ghetto Football izbraukuma turnīri. Divas dienas, divas pilsētas un dažādas izklaides kā dalībniekiem, tā skatītājiem!

7. augustā tiekamies Latgales sirdī - Rēzeknē uz Ghetto Basket un Ghetto Football turnīriem. 

Reģistrācijas sākums: 11:30

Turnīru sākums: 13:00

 

Taču 8. augustā Krāslavā notiks ielu 3 pret 3 basketbola Ghetto Basket turnīrs.

Pasākuma norises vieta stāvlaukumā pie tirdzniecības centra “Beta” (Aronsona iela 7).  Pasākuma ilgums ir aptuveni 6 stundas:

Reģistrācijas sākums: 11:00

Turnīra sākums: 12:00

 

Īsumā par vecuma grupām un ko varēsi sagaidīt - 

7. Augustā Rēzeknē tiks organizēts Ghetto Football ir ielu futbola turnīrs. Vecuma grupas, kurās dalās spēlētāji – U10, U12, U14, U16, U19, 20+. Paralēli turnīram notiks Panna 1 v 1 turnīrs, kurā varēs piedalīties 3 vecuma grupās – U15, U19, 20+. Spēles mērķis ir izsist bumbu starp kājām pretiniekam vai trāpīt pēc iespējas vairāk vārtu guvumu. 

 

Ghetto Basket turnīri notiks gan Rēzeknē, gan Krāslavā un tiks iedalīti vecuma grupās – U12, U14, U16, U19, 20+ grupas zēniem, U12, U14, U16, Lady grupas meitenēm. Vīriešu Open grupa turnīrā cīnīsies par ceļazīmi uz Superfinālu, kurā galvenā balva ir biļete uz 3 x 3 Challengeri, kas ir pasaules mēroga sacensības 3 x 3 basketbolā. 

 

Abu dienu garumā pasākuma vadītāji iekļaus konkursus kā spēlētājiem, tā arī skatītājiem, iesaistot viņus apkārtējos notikumos. Starp spēlēm gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem būs iespēja atpūsties izklaižu zonā, kurā ir pieejamas dažādas galda un virtuālās spēles un, protams, milzu šautriņas, kur, savācot vairāk punktu ar 3 sitieniem, iespējams iegūt balvu no Ghetto Games katras 2 stundas.

Labākie dalībnieki un komandas saņems balvas no Ghetto Games un projekta sadarbības partneriem.

Saliec somu un ieplāno brīvdienu braucienu uz Latgali!

 

Projekts tiek līdzfinansēts Jaunatnes valsts programmas 2021.gada budžeta ietvaros