×

Ghetto Football

Notiek sīva cīņa par vietām Superfinālā!

Ghetto Football

Miks Babris

14. augusts, 19:30

Tuvojoties Superfinālam, cīņa par ranga punktiem un vietām saasinās katrā vecuma grupā. Dažas komandas jau var uzelpot un gatavoties galvenajam 10.sezonas turnīram. Toties 2 komandas jau ir garantējušas regulārās sezonas uzvarētāju titulu. 

20+ vecuma grupā notiek vissīvākā cīņa par vietām Superfinālā. Par TOP 24 cīņa notiek punkts punktā, ko var redzēt ranga tabulā - 21. vietas īpašnieci "AAAA" un 29. vietas īpašnieci "VIENMĒR VAFELĒ" šķir vien 2 punkti. Tas nozīmē, ka 19. augusta Ghetto Football pēdējais regulārais posms mums nesīs intrigu katrā mačā!
Kā arī par regulārās sezonas titulu, pēc "NRG" neveiksmes 7. posmā, kurā viņi netika A Playoff, visticamāk, cīnīsies "TGK" un "Varakļānu" komandas, attiecīgi 87 un 83 ranga punkti. Garantējušas vietu Superfinālā vēl ir komandas "NRG", "AMATIERI", "LOKALISE", "DOVGIL", "WHO IS YANKA" un "NIKE STRIKE". 

U19 vecuma grupā varam apsveikt "TEN" komandu ar regulāras sezonas čempiontitulu! "TEN" jaunieši pārliecinoši spēlē visas sezonas garumā, rādot skatītājiem tiešām skaistu un tehnisku futbolu. Otro vietu jau arī ir ieguvusi "NIKE STRIKE" komanda, kura paralēli jau ir apliecinājusi, ka ar 20+ džekiem viņi spēlē kā līdzīgs ar līdzīgu. Trešo vietu noslēdz "ARMANI BEZMANI" spēlētāji.
Par tikšanu Superfinālā pēdējā posmā katra spēle būs svarīga daudzām komandām.
22. vieta - EZĪTIS MIGLĀ 24 punkti
23. vieta - RNB CLUB - 24 punkti
24. vieta - 1XBET - 22 punkti
25. vieta - ABSOLUTS - 20 punkti
26. vieta - OPA OPA - 20 punkti
27. vieta - SO HIGH FAMILY - 20 punkti
28. vieta - TEAM ODEN - 20 punkti

U16 grupā pēdējā posmā pirms Superfināla uzzināsim regulārās sezonas uzvarētājus! Pagaidām 1. vietu dala "CTRL" un "VEIN TAČ" ar 76 punktiem, viņiem seko "BST" (67punkti), "DDDD" (61punkts) un "ODNA VIRTUŠKA I TI PODUŠKA" ar 60 punktiem.
Izskatās, ka aizraujoša cīņa būs arī par iespējām tikt labāko 16 komandu sarakstā, lai cīnītos sezonas svarīgākajā turnīrā. 15. vietā atrodas "FK KUST" ar 36 punktiem, labāko 16 komandu sarakstu noslēdz "FILTRĒ BAZARU" un "ZEPČIK THE BEST" ar 34 nopelnītiem punktiem. Tālāk seko komandas "NESAGĀJA", "MASKAČKA" un "MEISTARĪBA" - visām 32 punkti. 

U14 vecuma grupas regulāras sezonas čempioni jau zināmi - "FANTOMASI"! Praktiski 2. vietu garantējuši jau ir "GHETTO ČAĻI". Labāko trijnieku noslēdz "KINGS" komanda.
Par TOP 16 cīņa neizpaliks arī šeit:
15. vieta - "ĀPŠI", 26 punkti 
16. vieta - "SKA", 26 punkti 
17. vieta - "NETO", 24 punkti 
18. vieta - "JUGLA", 20 punkti 

Pašā jaunākajā vecuma grupā, kas šogad ir U12 vecuma jaunie futbolisti, ranga līderi ar 86 punktiem ir "VENTSPILS", viņiem seko rīdzinieki - "JDFS" (81 punkts), trešo vietu pagaidām ieņem "OGRES CĪNĪTĀJI" - 72 punkti.
Interesanti, ka U12 vecuma grupā Superfinālā tiek vien labākās sezonas 8 komandas, bet garantējušas vietu Superfinālā ir praktiski 7 komandas. Šis nozīmē, ka cīņa notiks tikai par atlikušo 8. vietu, kuru pašreiz ir ieņēmuši MUMINI, no viņiem par 4 punktiem atpaliek "PĀRDAUGAVAS ĒRGĻI". 

Vēlam veiksmi katrai komandai izpildīt savus mazos un lielos mērķus! Tiekamies trešdien uz Ghetto Football ROUND 8 posmu, kur savu meistarību Grīziņkalnā rādīs arī LADY U16 un 17+ meitenes! 
Pagaidām šajā sezonā kopā visās vecuma grupās ir piedalījušās 326 unikālas komandas!

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"