×

Ghetto Football

Pārpilnības raga trešdiena - Ghetto Football Round 8!

Ghetto Football

Matīss Babris

18. augusts, 2020, 14:18

Šī 19. augusta trešdiena būs ļoti īpaša un pārpildīta ar aktivitātēm! Visas komandas varēs kārtīgi izspēlēties, būs atrakcijas, ko varēs iemēģināt ik viens gribētājs, kā arī būs iespēja piedalīties Teqball turnīrā!
Kā arī, noslēdzot šo posmu, noteiksim labākās komandas visās vecuma grupās un noskaidrosim arī visus superfināla dalībniekus!

Šo trešdien, 19. augustā Grīziņkalnā tiks aizvadīts 10. sezonas pēdējais regulārais posms (Round 8).

Tādēļ esam parūpējušies, lai šī trešdiena būtu neaizmirstama visām komandām, arī tām, kuras netiks uzspēlēt superfinālā.

Vislielākie jaunumi skar tieši komandas un spēlētājus, jo šajā posmā mēs spēlēsim līdz noteiksim katras komandas patiesi iegūto vietu. Piemēram, ja playoff 1/8 finālā esat zaudējuši, tad jūs turpināt cīnīties par 9.-16. vietu līdz jums izveidojas pāris par attiecīgās vietas iegūšanu. Nianse - visās spēlēs, kas nav pamata izslēgšanas spēles, nav bullīšu sērijas, bet gan uzvarētājs tiek noteikts ar zelta vārtu gūšanu. Tātad, ja spēle pēc 6 minūtēm beidzas neizšķirti, tā tiek turpināta līdz kāda no komandām gūst vārtus.

Ja pagājušajā nedēļā mēs noteicām tehniskākos un labākos pannas spēlētājus, tad šonedēļ būs iespēja piedalīties Teqball turnīrā, kurā būs ierobežots vietu skaits, kā arī dalības maksa. Spēles noteikumi ir diezgan vienkārši - katram spēlētājam ir doti 3 pieskārieni, lai pārsistu bumbu uz pretinieka galda pusi. Principā, šī spēle ir tenisa, volejbola un futbola apvienojums.

Šeit var aplūkot spēles noteikumus:

Mēs spēlēsim pēc nedaudz atvieglinātiem noteikumiem - spēle līdz 11 punktiem, 3 pieskārieni ar jebkuru ķermeņa daļu, neskaitot rokas. Pārējos noteikumus izlaidīsim.

Protams, neesam aizmirsuši arī par skatītājiem, kam būs iespēja piedalīties Fanyas un Beiraka organizētajos konkursos. Būs iespēja arī uzspēlēt galda futbolu, galda tenisu, novusu, footdarts un FIFA 20.

Šis ir pēdējais regulārās sezonas posms šovasar, tādēļ nepalaid to garām, nāc un izbaudi augsta līmeņa ielu futbolu, atrakcijas, atmosfēru un DJ sarūpēto mūziku!

 

"Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros"