×

Kalendārs

10. augusts

Ghetto Floorball Round 7 / Ģimeņu diena

Ghetto Floorball Round 7

Spriedze, spēle, cīņa un cieņa.

Informācija par turnīru:

U12/ U14/ U16 reģsitrācijas sākums 14:00, turnīra sākums 15:00

U19/ 20+ reģistrācijas sākums 17:30, turnīra sākums 18:30

Reģistrējies šeit: https://ghetto.lv/lv/turniri/floorball/registracija/

Reģistrācija notiek tikai Toornament.com!

 

Vairāk informācijas meklē sociālajos tīklos: https://www.instagram.com/ghettofloorball/


Atskats uz ģimeņu nedēļu

  • Ghetto Floorball
Ik pa laikam mums katram piemirstas svarīgākās vērtības, tādēļ visu nedēļu svinējām ģimenes. Nav obligāti jābut ģenētiskām saiknēm, arī jūs, spēlētāji, esat viena liela Ghetto Floorball ģimene.

Lasīt vairāk

Pirmdien aizvadījām pēdējo 1vs1 regulāro posmu šosezon. 

Tieši tā, ir pienācis laiks ‘’KING OF ASPHALT/OXDOG’’ Superfinālam.

Tiekamies 16. augustā ierastajā laikā 18:00 U16 un 17+ grupās.

 

Pēdējā posmā sevi vislabāk pierādīja:

U16

1. Vieta - Matīss Kirmuška

2. Vieta – Aldis Benders

3. Vieta – Artis saldatenoks

 

17+ 

1. Vieta – Roberts Villa

2. Vieta – Toms Ķeirāns

3. Vieta – Kristers Januševskis

 

Superfinālā spēlēs labākie no labākajiem, kuri šosezon sevi ir pierādījuši vai nu ar uzvarām vai cītīgi sakrātiem ranga punktiem. Katrā vecuma grupā piedalīsies 8 dalībnieki un vakarā noskaidrosim ‘’KING OF ASPHALT/OXDOG’’ uzvarētāju

 

Paralēli regulārajam turnīram norisinājās arī tematiskā ģimeņu diena

Ģimeņu dienas turnīrā piedalījās 8 varonīgas ģimenes, kuras kopīgi izgāja kontrolpunktus, izklaidējās, uzzināja vairāk viens par otru un, protams, sportoja. 

 

‘’Sapņotājas’’

‘’Dream Team’’

‘’KJJ’’

‘’Ghetto family’’

‘’Brālīši kāmīši’’

‘’OZO FAMILY’’

‘’Fāterītis’’

‘’Gazmyas’’

 

Ģimenēm bija jāpilda tādi uzdevumi kā zefīru degustācija no Dabas saldumu maģijas, šķēršļu joslas iziešana, Rīgas Dinamo precīzākie metieni, 1vs1 florbols, bullīšu metieni vārtsargam un arī 3vs3 florbols. 

Vakars tika pavadīts patīkamā gaisotnē. Priecājamies par ģimenēm, kuras ieradās un ļāva viņu vakaru padarīt īpašāku.

 

Regulārais turnīrs aizritēja gludi bez aizķeršanās, jo laikapstākļi bija ideāli ielu florbolam un spēlētāji to izmantoja savā labā.

 

Labākie šonedēļ vecuma grupās:

U12🏆

1.          Vieta - “ZIBENS MCQOUEEN”

Emīls Kašs, Valters Priede, Anrijs Strazdiņš, Jānis Veilands

2.          Vieta - “NEJŪTU SPRIEDZI”

Kārlis Felšus, Haralds Ābele, Roberts Digulis, Roberts Ābele

3.          Vieta - “FK AMATIERI”

Martins Teluškins, Maksims Isajevs, Timurs Mališevs, Daniils Radiševskis

 

U14🏆

1.          Vieta - “CANDICE”

Gustavs Marks Zariņš, Renārs Kovaļovs, Kristaps Petrovskis, Mārtiņš Smirnovs

2.          Vieta - “SAIES”

Adrians Spunde, Gustavs Geidāns, Aldis Banders, Renārs Peipins

3.          Vieta - “AMIGOS”

Roberts Penegs, Patriks Zvejnieks, Artis Upītis, Renars Valuks

 

U16🏆

1.          Vieta - “ŠPĪLERI”

Kristers Doniņš, Kristers Ansons, Davids Livšics

2.          Vieta - “IR KĀ IR”

Roberts Kamols, Reinis Melgailis, Martins Brazovskis, Aleksis Leperts

3.          Vieta - “SKAISTUMS”

Markuss Sieradzkis, Valters Niedrājs, Alekss Simanovičs, Emīls Heinrihsons

 

U19🏆

1.          Vieta - “SINTIJA”

Markuss Nazārovs, Kristers Babris, Armands Savins, Kristers Januševskis

2.          Vieta - “VETERĀNI“

Krists Saldatenoks, Ernests Ronis, Endijs Umberto Barruss, Toms Ķeirāns

3.          Vieta - “Ампис”

Jēkabs Berkolts, rihards zanders, Dāvis Dauksts, Ralfs Rutkovskis

 

20+🏆

1.          Vieta - “NETĪRIE”

Reinis Melgailis, Ernests Ronis, Endijs Umberto Barruss, Ralfs Sirmelis

2.          Vieta - “ARBŪZIŅI”

Valters Lapiņš, Markuss Nazārovs, Markuss Januševskis, Kristers Januševskis

3.          Vieta - “#VASKOPSIEDVESMO“

Aksels Indrijaitis, Toms Eglīte, Roberts Villa, Roberts Romanovs

 

Kopumā turnīrs bija ģimenēm draudzīgs, aktivitātes priecēja visus dalībniekus.

Nevaram sagaidīt 8. posmu 17. augustā uz pēdējo regulāro turnīru pirms lielā Fināla.

 

Vairāk info meklē ghetto.lv mājaslapā.

Ghetto Floorball / 10.08.2021 / Round 7 / Ģimeņu diena